در هنگام تشییع جنازه خانواده ، مرد جوان صندوق پول را با پول خود حمل کرد تا صدها میلیون VND به عنوان یک جای خالی پرداخت کند.

در هنگام تشییع جنازه خانواده ، مرد جوان صندوق پول را با پول خود حمل کرد تا صدها میلیون VND به عنوان یک جای خالی پرداخت کند.

[ad_1]

به تازگی ، شبکه های اجتماعی دائماً ویدئویی را به اشتراک می گذارند که تصویری از مرد جوانی را می پیماید که در یک مراسم تشییع جنازه در Binh Duong برای آوردن پول برای ادای احترامش ، دزدیده شده است.

پس از این حادثه ، خانواده برای ارائه گزارش به پلیس مراجعه کردند. مطابق با جواناندر 6 ژانویه ، پلیس در شهر Thuan An (Binh Duong) دوربین را بیرون کشید و دو جوان را برای سرقت پول از یک خانواده در An Thanh Ward دستگیر کرد.

مرد جوان برای ایجاد احساس گیجی در خانواده ، صندوق پول را به همراه داشت تا صدها میلیون دونگ را به عنوان جای خالی 1 پرداخت کند

مقامات می گویند ساعت 5 صبح روز 4 ژانویه ، در مراسم تشییع جنازه خانوادگی در خیابان هو ثان (آن ثان ، توآن آن) ، با سو advantage استفاده از خانواده ای گیج ، دزدکی حرکت کرده و جعبه جایزه را می دزدند.

در آن زمان ، این خانواده هیچ کس در منطقه مسکونی کشیک نداشت. تصویر برگشتی از دوربین ، دو مرد جوان را نشان می دهد که موتور سوار شده و ماسک کامل دارند ، و بارها در مراسم خاکسپاری به عقب و جلو می لغزند.

مرد جوان برای ایجاد احساس گیجی در خانواده ، صندوق پول را به همراه داشت تا صد میلیون دونگ به عنوان یک مرد بی خانمان پرداخت کند

پس از اینکه کلاهبردار متوجه شد که قبرستان تحت مراقبت نیست ، مرد جوان ماشین را به داخل هدایت کرد. موضوع دیگری بیرون آمد و سرزنش کرد و از برادر گیج شده سو advantage استفاده کرد حمل جعبه های بادام هندی و بیرون آوردن آنها و سپس دوچرخه سواری در انتظار فرار آنها بود.

مرد جوان برای اینکه خانواده احساس سرگردانی کند ، صندوق پول را به همراه داشت تا صد میلیون دونگ به عنوان یک مرد بی خانمان پرداخت کند 3

مرد جوان برای اینکه خانواده احساس سرگردانی کند ، صندوق پول را به همراه داشت تا صدها میلیون دونگ را به عنوان مکانی بدون افراد 4 پرداخت کند

پس از کشف سرقت ، خانواده بلافاصله اعلام کردند که این کار Ch را مجبور کرده استتوانایی در بازرسی در محل ، پلیس دریافت که نگهدارنده سیگار از جنس استنلس استیل در حدود 2 کیلومتری خانه پشت سر گذاشته شده است. تمام پول موجود در آن برده شد.

مرد جوان برای اینکه خانواده احساس سرگردانی کند ، صندوق پول را به همراه داشت تا صد میلیون دونگ به عنوان یک مرد بی خانمان پرداخت کند.

مرد جوان برای ایجاد احساس گیجی در خانواده ، صندوق پول را به همراه داشت تا صدها میلیون دونگ را به عنوان بی خانمان پرداخت کند

مالک گفت که این مقدار سه روز پیش توسط دوستان و اقوام بازدید شده و ارزش تخمینی آن تا صدها میلیون دونگ است.

پلیس شهر ثوان آن در استان بین دوونگ در حال حاضر این دو نفر را دستگیر می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *