در نزدیکی مرغ بسیار نادر 9 نفره کینگ هونگ ، هزار سال زندگی واقعی ، جذاب و گزیننده است

در نزدیکی مرغ بسیار نادر 9 نفره کینگ هونگ ، هزار سال زندگی واقعی ، جذاب و گزیننده است

[ad_1]

در دوره نزدیک به سال نو میلادی ، گروهی از مردم که دوباره اسباب بازی های Tet را بازی می کردند ، فرصت حرکت داشتند. Tet در حال آمدن است ، به طور رسمی نه تنها مرغ دونگ تائو ، بلکه همچنین نوعی مرغ نیز ظاهر شد که اعتقاد بر این است که فقط یک افسانه است ، طبقه بندی شده به عنوان غول های شکار برای بازی Tet امسال. این یک مرغ با 9 صندلی است.

از نزدیک مرغ 9 نقطه ای فوق العاده کمیاب King Hung انتخابی و گزینش است ، برای یک هزار سال 1 زندگی در زندگی واقعی وجود دارد
نمای نزدیک از مرغ 9 ستاره ای که تت بازی می کند (تصویر در اینترنت)

جوانه های مرغ 9 دارای مشخصات مشابه نام آن هستند ، پایین ساق پا تا 9 خار دارد با معنی آوردن ثروت به صاحب آن. و از آنجا که بسیار نادر هستند ، قیمت های آنها هر کدام می تواند به ده ها میلیون برسد ، آنقدر گران که غول ها شکار می کنند ، اما برای فروش کافی نیستند.

نمای نزدیک از مرغ فوق العاده نادر 9 نقطه ای King Hung با هزار سال زندگی واقعی انتخاب و انتخاب است 2

شناخته شده است که مرغ با 9 خار در افسانه Son Tinh ظاهر شد – Thuy Tinh ، این یکی از مراسم ازدواج با شاهزاده خانم ، پسر پادشاه هونگ است. و در حقیقت ، این نژاد در زندگی واقعی ، شکار شده توسط جهان است و یافتن آن آسان نیست.

نمای نزدیک مرغ 9 نقطه ای فوق العاده کمیاب King Hung با هزار سال زندگی واقعی انتخاب و انتخاب است 3
تولید این نژاد آسان نیست

علاوه بر مرغ 9 نفره ، مردم همچنین مرغ 6 طلسم و مرغ 9 نفره را شکار می کنند تا اجداد خود را با تمایل به بردن شانس پرستش کنند. طبق مفهوم آسیایی ، 6 Phat ، 8 Loc است ، بنابراین این تعداد بسیار مهم است و قیمت مرغ را تعیین می کند. هر مرغ آب پز ، متشکل از یک مرغ با 6 صندلی و 8 خاویار ، به قیمت 2-3 میلیون VND فروخته می شود. هزینه مرغ های 9 نفره ده ها میلیون دونگ خواهد بود.

نمای نزدیک مرغ 9 نقطه ای فوق العاده کمیاب کینگ هونگ با هزار سال زندگی واقعی انتخابی و انتخاب است 4

آن مرغ فوق العاده بی نظیر اخیراً در Thanh Hoa ظاهر شد. به گفته پرورش دهنده ، این یک مرغ فوق العاده نادر است که دارای 9 صندلی است ، فقط یک مرغ به مدت هزار سال ، زیرا معمولاً مرغ ها پس از جوجه ریزی 7 جوانه دارند که بعداً به 9 شیر تبدیل می شوند.

نمای نزدیک مرغ 9 نقطه ای فوق العاده کمیاب King Hung با هزار سال زندگی واقعی انتخاب و انتخاب است 5

آنها با داشتن ویژگی های مرغ های وحشی ، آنها پرواز را دوست دارند و غذای آنها عمدتا ذرت ، سیب زمینی و کاساوا است. رشد به تلاش زیادی نیاز دارد ، تخمها نیز باید به دقت مراقبت شوند ، انبار تمیز است ، بنابراین قیمت آنها بسیار بالا است ، کمترین آن نزدیک به 10 میلیون در هر سر است. وزن این نژاد برای مرغها از 4/1 تا 8/1 کیلوگرم و برای نرها 3/1 تا 3/1 کیلوگرم است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *