در طول زندگی من فقط 4 بار در شب گوشت می خورم

در طول زندگی من فقط 4 بار در شب گوشت می خورم

[ad_1]

در مورد شخصی به نام میشک نیاندورو ، که در زیمبابوه ، یکی از کشورهای آفریقا زندگی می کند ، چنین است. این مرد صاحب خانواده ای چند صد نفری دارای فرزند و همسر است. این نوه ها را که فرزندان دیگر به دنیا آورده اند محاسبه نمی کند.

برای او تنها هدف از زنده ماندن در این دنیا “خوشایند کردن” همسرانش است. جای تعجب نیست که او امسال 66 ساله است ، اما 151 فرزند و 16 همسر دارد. و البته او قصد متوقف کردن ندارد.

این مرد 151 فرزند ، 16 همسر دارد: در طول زندگی خود فقط 4 بار در شب غذا می خورد و می خورد 1
آقای Misheck Nyandoro به همراه فرزندان و همسرش. عکس: اینترنت

او با شروع کار ساختن یک حرمسرا در سال 1983 ، او قبلاً با 16 زن مختلف معاشقه کرده است. نمی دانم اوضاع اقتصادی او چگونه است تا بتواند خانواده ای پرجمعیت را با دهان بزرگی تأمین کند.

وی همچنین فاش کرد که قصد ندارد سرعت “رشد جمعیت” را کاهش دهد. او قصد دارد زمستان امسال با هفدهمین همسرش ازدواج کند. او خودش بسیار افتخار می کند وقتی عروس ها می آیند با او خوشحال و حداقل دو باردار زندگی کنند.

بزرگترین آرزوی او در زندگی این است که قبل از مرگ 100 همسر داشته باشد و جمعیت این کره خاکی را 1000 نفر افزایش دهد.

این مرد 151 فرزند ، 16 همسر دارد: در طول زندگی خود او غذا می خورد و می خورد
او می خواهد 100 همسر و 1000 فرزند داشته باشد. عکس: اینترنت

برای تحقق این آرزو ، آقای میژک نیز برنامه دقیق داشت. به گفته وی ، او هر شب 4 همسر خود را “آغشته” می کند ، به نوبه خود طبق برنامه. این برنامه را می توان متناسب با هر همسری تنظیم کرد ، یکی بزرگتر و دیگری جوان.

بدون تجارت ، فقط هر روز غذا می خورد و به این برنامه پایبند بود ، اما این مرد گفت که بسیار خوشحال است. او فاش می کند که همه زنها هر روز از او مراقبت می کنند ، تصور نمی کنند و از او پشتیبانی می کنند.

وظیفه زن هر روز آشپزی برای شوهرش است. چه کسی خوب طبخ می کند ، به سلیقه خود ، به آشپزی ادامه می دهد. کسانی که متناسب نیستند ، آنها را برای انجام کارهای خانه می فرستد.

مردی با 151 فرزند ، 16 زن: در طول زندگی خود فقط 4 بار در شب غذا می خورد و می خورد 3
عکس: اینترنت

اگر همسرش به دلیل آشپز بد بودن مورد انتقاد قرار گیرد ، این کار او را آزار نمی دهد زیرا فکر می کند این یک درس آشپزی است.

آخرین بار آقای میچک نیاندورو در سال 2015 ازدواج کرد ، اما به دلیل شرایط اقتصادی سخت در زادگاهش ، مراسم عروسی نتوانست به طور کامل برگزار شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *