در دعوت نامه جلسه والدین “فرزندان بزرگترین مزیت والدین هستند” بنویسید ، معلم مورد انتقاد قرار گرفت

در دعوت نامه جلسه والدین “فرزندان بزرگترین مزیت والدین هستند” بنویسید ، معلم مورد انتقاد قرار گرفت

[ad_1]

بعد از ظهر روز 15 ژانویه ، کاربران شبکه یک جمله را قبل از تصویر دعوت به جلسه والدین و معلمان در دبیرستان Hoang Dong (شهر لانگ پسر) اشتباه گرفتند. جالب است که در این دعوت نامه چنین آمده است: “فرزندان بزرگترین دارایی والدین هستند.”

کلمات بالا با به اشتراک گذاری ، تعامل و نظرات بسیاری توجه کاربران وب را به خود جلب کرده است. بیشتر افراد این معلم را هنگام ارسال این پیام بسیار حساس می دانند تا وضعیتی را كه بسیاری از والدین از رفتن به جلسات برای فرزندان خود گزارش نمی كنند ، به حداقل برسانند.

در دعوت به جلسه والدین

هیئت مدیره مدارک را به دقت پوشش داده و کلیه دعوتنامه های صادر شده توسط مدرسه باید از فرم پیروی کند ، در غیر اینصورت داوطلبانه و بدون نظر رئیس اقدام نکنید. عکس: FB

شناخته شده است که صاحب دعوت نامه با عبارت “فرزندان بزرگترین دارایی والدین هستند” آقای دو هو تووی است – معلم کلاس در کلاس 9A2.

فقط در چند جمله کوتاه و کوتاه ، معلم مرد می خواهد به والدین یادآوری کند که برای یادگیری فرزندان خود ارزش قائل شوند. حداکثر ، جلسه والدین حداکثر فقط چند بار برگزار می شود. به همین دلیل والدین برای حضور در آن باید کار را سازماندهی کنند.

این نه تنها یک مسئولیت است بلکه مراقبت از فرزندان هر یک از والدین را نیز نشان می دهد.

با این حال ، در عصر همان روز ، خانم توه Thanh Binh – مدیر دبیرستان Hoang Dong (شهر لانگ پسر) ، گفت که فردا (16 ژانویه) ، پس از اولین جلسه والدین ، ​​مدرسه جلسه ای برای یادآوری و انتقاد خواهد داشت این معلم

به گفته خانم بین ، دلیل انتقاد این معلم این بوده است که دعوت نامه جلسه والدین و معلمان از طرف مدرسه صادر شده است ، اما آقای توی به طور خودسرانه اطلاعاتی را اضافه کرده است ، که جلسه را از جدیت کمتری برخوردار کرده است.

“قبل از آن ، من دستور دادم كه همه دعوت نامه ها چاپ و برای معلمان در كلاس توزیع شود. معلمان ، معلمان برای تکمیل فقط باید نام والدین را پر کنند “، بر Zingnews.vn به نقل از خانم Binh که می گوید ، در اصل ، دعوت با کلمات بالا تأثیری در هیچ تأثیری نخواهد داشت ، اما هیئت مدیره کاملاً فهمیده است که همه اسناد و دعوت نامه های صادر شده توسط مدرسه باید مطابق فرم تهیه شود ، این کار را داوطلبانه انجام ندهید. چیزهای دیگر بدون نظر رهبران

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *