در خانه ، 200 میلیارد نفر که هر یک متهم به تقلب در عشق هستند ، به دلیل آواز خواندن مثل یک اردک نر ، مورد انتقاد قرار گرفته اند

در خانه ، 200 میلیارد نفر که هر یک متهم به تقلب در عشق هستند ، به دلیل آواز خواندن مثل یک اردک نر ، مورد انتقاد قرار گرفته اند

[ad_1]

بیش از 10 سال پیش ، این آهنگ روسری باد گرم Khanh Phuong را به یک اسم فرقه ای در صنعت سرگرمی تبدیل کرده است و مورد استقبال بسیاری از نمایش ها قرار گرفته است. در آن زمان ، در اوج زندگی حرفه ای ، خان فوونگ هنگامی که با کوینه نگا ، بازیگر زن بازی می کرد ، همچنان جلب توجه می کرد. این دو یک زوج زیبا به حساب می آیند و هر کدام ترکیبات بسیار خوبی در محصولات موسیقی دارند.

زندگی آرام عشق قدیمی

خانه فونگ و کوینه نگا 2 سال تجربه داشتند

در سال 2015 اما به دلیل اختلاف نظر ، این دو پس از 2 سال دوستانه و عشق رسما از هم جدا شدند. پس از جدایی ، کوین نگا اغلب از عشق قدیمی خود جلوگیری می کند و ازدواج با مرد دیگری را انتخاب می کند. فقط در اوایل سال 2019 ، او آزادانه صحبت می کند و مدتی با معشوق خود ژست می گیرد.

از طرف خانه فونگ ، پس از جدا شدن از Quynh Nga ، او دوباره درگیر سر و صدای زیادی از عشق شد وقتی که او را به داشتن همسر متهم کردند ، و عشق هواداران را فریب داد تا توسط مربی پیش دبستانی محکوم شود. با وجود سر و صدا ، خان پوونگ با صراحت آن را انکار کرد و گفت این فقط یک فکر یک طرفه کسانی است که وی را متهم می کنند. وقتی دیگر خودی ها اقدامی نکردند ، این حادثه نیز به تدریج فراموش شد.

زندگی آرام عشق سابق

خانه فونگ در گذشته احساس صلح را تجربه کرده است

به تازگی ، در یک برنامه تلویزیونی ، خانه فونگ این فرصت را داشت که پس از یک دوره محبوبیت در مورد زندگی فعلی خود صحبت کند. بر این اساس ، خان فوونگ فاش کرد که او به خاطر آواز خواندن مثل اردک نر یا آواز خواندن انگار که از نفس افتاده است مورد انتقاد قرار گرفت. قبل از تحقیر ، خان فوونگ گفت که او فقط توضیح داد که صدای ضعیف او تا حدی مرطوب به نظر می رسد ، به علاوه گرایش آواز ناخوشایند شنیدن آن را برای بسیاری از مخاطبان دشوار می کند.

خانه فوونگ اگرچه در اوج زندگی حرفه ای خود نبود ، اما با انتشار منظم ترانه ها و نمایش های کوچک ، علاقه خود را به موسیقی در طول سالها حفظ کرده است. با این حال ، زندگی خانه فونگ هنوز كاملاً پر رونق بود ، در حالی كه طی سالها ، او و نزدیكانش در یك خانه 400 مترمربعی از جمله یك طبقه و شش طبقه در مركز منطقه 1 ، شهر هوشی مین زندگی می كردند. او علاوه بر دارایی به ارزش بیش از 200 میلیارد دلار ، همچنین دارای آپارتمانی در محله 5 ، شهر هوشی مین و یک خانه خصوصی در هانوی برای راحتی در هنگام رفتن به شمال برای اجرای برنامه است.

زندگی آرام عشق سابق

بلوکی فعال که خانه فونگ مالک آن است در واقع دارایی مشترک کل خانواده است

خان فوئونگ در مورد میزان دارایی های موجود صحبت کرد که این مالکیت او نبود بلکه مال مشترک خانواده او بود. خانواده وی تجارت هتل داری دارند و با پول منظم برای نمایش ها ، خانه فونگ در هر نمایش خیلی به جابجایی گربه ها توجه نمی کند.

زندگی آرام عشق سابق

چندی پیش خان فونگ داستان عاشقانه اش را فاش کرد.

در حال حاضر ، در سن 41 سالگی ، خانه فونگ هنوز به عنوان یک اجرا ارزش گذاری می شود و هنوز هم در هر اجرا عاشقانه است. پس از هر سال ، خواننده مرد در زندگی شخصی خود نیز بسیار ساکت است. اخیراً ، خان فوونگ فقط فاش کرد که او عاشق است ، با یک دختر قرار دارد. با این حال ، او هنوز چهره این دختر را مخفی نگه داشت و فقط خوشبختی که در آن لحظه داشت را برای عموم آشکار کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *