در خارج از دنیای تجارت نمایش ، به دلایل “عجیب” اکنون کپی ها دارای یک صفحه ضد صفحه هستند.

در خارج از دنیای تجارت نمایش ، به دلایل “عجیب” اکنون کپی ها دارای یک صفحه ضد صفحه هستند.

[ad_1]

اخیراً ، ضد گروه “شکوفا” حتی بسیاری از افراد را به شوخی مبدل کرده است که این تبدیل به یک روند … شده است. با این حال ، اخیراً ، در یکی از دانشگاههای شهر. هوشی مین حتی دارای صفحات طرفداری در برابر … فتوکپی از جامعه آنلاین غافلگیر کننده است.

خارج از دنیای تجارت نمایش ، به دلایل

اخیراً فروشگاه ضد عکس Fanpage در جامعه آنلاین سر و صدا ایجاد کرده است. عکسهای صفحه

به ویژه ، در دانشگاه هوشی مین ، او صفحه ای علیه … مغازه فتوکپی در آن مدرسه ایجاد کرد و تکرار کننده آن … دانش آموز مدرسه است. این انجمن بلافاصله مورد توجه دانش آموزان داخل و خارج از مدرسه قرار گرفت.

فقط در عرض 2 روز ، فروشگاه ضد فتوکپی با صفحات طرفداران 1000 پسندیدن ، حتی داغتر از آخرین گروه های ضد هنرمند را داشت. انتشارات مربوط به این انجمن در صفحه اعترافات مدرسه نیز پس از تنها 3 ساعت انتشار نزدیک به 4.7000 تعامل را به خود جلب کرد.

خارج از تجارت نمایش ، اکنون در مغازه کپی برداری ، یک صفحه ضد صفحه نیز به دلایل

انتشارات موجود در این صفحه تعهد زیادی از دانشجویان دریافت کردند. عکسهای صفحه

دلیل وجود یک صفحه جداگانه در برابر … فتوکپی این است که این فروشگاهی است که در محوطه دانشگاه ، نزدیکترین ساختمان به ساختمان اصلی واقع شده است. با این حال ، این فروشگاهی است که توسط دانشجویان گران قیمت در نظر گرفته می شود ، کارکنان اغلب به دانشجویان مرتبط هستند. رفتار دانشجویان به گونه ای است که صاحب آن را دوست ندارد ، کارمندان و … حیوانات خانگی موجود در فروشگاه را دوست ندارند.

در خارج از دنیای نمایش تجاری ، اکنون در فروشگاه کپی ، یک ضد صفحه نیز به دلایل

خارج از دنیای تجارت نمایش ، به دلایل اشتراک عکس دانشجویی خود دانشجو دارای یک صفحه ضد بود. عکسهای صفحه

در حال حاضر ، نماینده عکس ها هنوز اطلاعات رسمی ندارد. با این حال ، دستگاه کپی برای کپی کردن صفحات طرفداران در مدرسه هنوز هم هر روز تعداد لایک های فزاینده ای دارد. حتی دانش آموزانی هستند که به شوخی می گویند: “با دیدن اینکه همه ضد انجمن ها مزخرف هستند ، به غیر از ضد انجمن مغازه عکس ، زیرا خیلی باوقار است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *