در حقیقت ، کار بارگیری و بارگیری که هنرمند فقید وان کوانگ لانگ در آمریکا استفاده کرد

در حقیقت ، کار بارگیری و بارگیری که هنرمند فقید وان کوانگ لانگ در آمریکا استفاده کرد

[ad_1]

عزیمت ناگهانی وان کوانگ لانگ به ایالات متحده در اواخر دسامبر دوستان و مردم را شوکه کرد. بدون همسر و فرزند تنها مانده و دلتنگی بزرگتر شد ، بسیاری از بینندگان حتی بیشتر از سرنوشت این هنرمند مقصر متاسف شدند.

پس از درگذشت مجلس شورای ملی متأخر ، عکس هایی از گذشته دشوار او ، که کارهای زیادی برای تأمین هزینه های زندگی در آمریکا انجام می داد ، به طور گسترده در شبکه های اجتماعی پخش شد. علاوه بر این ، دوستان Van Quang Long مانند Han Thai Tu و Nhat Tinh Anh نمی توانستند ناراحت شوند و ببینند که NSer فقید مجبور به انجام کارهای زیادی برای تأمین زندگی در ایالات متحده شد.

در حقیقت ، کار بارگیری و بارگیری که هنرمند فقید وان کوانگ لانگ در آمریکا استفاده کرده است 1

وانگ کوانگ لانگ برای تأمین زندگی در ایالات متحده سخت کار می کند و از کار دستی در برابر کار دریغ نمی کند

قبل از یک سری عکس از کارهای وان کوانگ لانگ در مورد بارگیری و بارگیری ، که اخیراً در شبکه های اجتماعی سر و صدا ایجاد کرده بود ، همسر این هنرمند حقیقت این آثار را فاش کرد. لین لان گفت که شوهرش از همان روزهای ابتدایی تا ایالات متحده و نه در فصل گذشته به دنبال کار در صنعت ساخت و ساز بود ، همانطور که در اینترنت منتشر شده است.

و سایر مشاغل دستی نیز مشاغلی هستند که در ایالات متحده به تجارت املاک و مستغلات مشغول هستند. این هنرمند فقید برای خرید خانه های کوچک هزینه کرد ، سپس خانه را تعمیر و فروش مجدد داد و به گشت و گذار ادامه داد. لین لان فعالیت های تجاری وانگ کوانگ لانگ را “سر زانو” توصیف می کند.

کار بارگیری و تخلیه واقعی که هنرمند فقید وان کوانگ لانگ در آمریکا انجام داد 2

کار وان کوانگ لانگ در ایالات متحده اساساً خرید خانه است ، سپس خودش آن را تعمیر می کند و به فروش آن به دیگران ادامه می دهد.

پیش از این ، شوهر خواننده Thu Phuong ، دونگ تیلور ، نیز ماهیت کار ون کوانگ لانگ را نشان داد. دونگ تیلور گفت که در ایالات متحده از این مشاغل موسوم به Flipping برای توصیف معاملات کوتاه مدت املاک و مستغلات استفاده می شود. اگرچه شما باید سخت کار کنید ، این شغل به عنوان یک مالک املاک و مستغلات در نظر گرفته می شود.

یک کار تخلیه و تخلیه واقعی خراب که هنرمند فقید Van Quang Long در ایالات متحده آمریکا انجام داد 3

دونگ تیلور سخت کوشی ، عشق صادقانه به همسر و فرزندان خود را تحسین می کند

به ویژه ، دونگ تیلور همچنین از تمایل و افتخار این هنرمند فقید برای تمایل خانواده اش برای گسترش و رنج بردن ابراز غرور کرد. “من اشک ریختم و حتی بیشتر تو را دوست دارم ، وان کوانگ لانگ”شوهر ثو فونگ خفه شد و احساساتش را برای برادرش فرستاد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *