درست هنگام روی کار آمدن ، بایدن مورد ستایش قرار گرفت

درست هنگام روی کار آمدن ، بایدن مورد ستایش قرار گرفت

[ad_1]

“مهمترین کاری که دولت بایدن برای مقابله با بیماری همه گیر باید انجام دهد ، برقراری ارتباط صادقانه و صریح با مردم آمریکا در مورد آنچه باید انجام شود است.”گفت دکتر آشیش جا ، رئیس گروه بهداشت عمومی در دانشگاه براون. “تلاطم مداوم و اطلاعات غلط دولت ترامپ پاسخ همه گیر ما را از بین برده است.”

دکتر دیوید باتینلی ، مدیر پزشکی و معاون ارشد در Northwell Health ، گفت: “طرحی که رئیس جمهور بایدن و تیم متخصص وی پیشنهاد داده اند درست است. این برنامه براساس توصیه های دانشمندان برجسته و متخصصان پزشکی است و باید از قبل طرحی بود. اکنون”

بایدن به محض روی کار آمدن
بایدن درست هنگام روی کار آمدن ، “باران” ستایش دریافت کرد. عکس: NBC

کارشناسان فکر می کردند وقتی بایدن در اولین روز مأموریت خود 10 دستورالعمل را امضا کرد تا تولید و توزیع واکسن های لازم برای استفاده از ماسک در فرودگاه ، هواپیماها و قطارها و کشتی ها را تقویت کند.

از بعد از ظهر 21 ژانویه ، 24.5 میلیون مورد تایید شده Covid-19 در ایالات متحده وجود داشته است که 407384 مورد مرگ بوده است. این ارقام بالاترین رقم در جهان هستند.

“ما یک شبه وارد این آشفتگی نمی شویم و ماهها طول می کشد تا اوضاع را برطرف کنیم.”بایدن گفت ، همچنین هشدار داد که تعداد کشته ها در ماه آینده به 500000 نفر خواهد رسید. “اما بگذارید صریح بگویم: ما از این طریق عبور خواهیم کرد ، همه گیری را شکست خواهیم داد.”

دکتر آنتونی فاوسی ، بهترین متخصص اپیدمیولوژی دولت ، گفت که بایدن کاملاً متفاوت بود. آقای فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: “یکی از کارکردهای جدید این دولت این است که اگر جواب را نمی دانید ، حدس نزنید. فقط بگویید که نمی دانید.”

دکتر سادیا خان ، متخصص اپیدمیولوژیک در دانشکده پزشکی فاینبرگ در دانشگاه نورث وسترن ، از برنامه بایدن گفت. “امید است كه رویكردی علمی و سیستماتیک برای كاهش شدت بیماری همه گیر Covid-19 وجود داشته باشد و از تغییر استقبال می شود.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *