دختری زیبا که وانمود می کند شب مریض است ، تابلوی التماس پول را گرفت ، صبح برای خرید طلا بیرون رفت و در ویتنام تمرین کرد

دختری زیبا که وانمود می کند شب مریض است ، تابلوی التماس پول را گرفت ، صبح برای خرید طلا بیرون رفت و در ویتنام تمرین کرد

[ad_1]

در اواسط دسامبر سال 2020 ، تصویری از دختری که کلاهی پشمی بر سر دارد ، لباس های آستین بلند به تن دارد ، در بیرون یک ژاکت نازک و سبک پوشیده و کیفی با بشقاب به همراه دارد تا در همه میخانه ها التماس کند. سایگون توسط netizen با محتوای زیر منتشر شده است: “من خیلی عصبانی هستم.” هیچ چیز غیر ممکن نیست. انواع تقلب ها “.

صاحب این تصویر گفت که این دختر اغلب در میخانه ها با صفحه ظاهر می شود: “من کم خونی دارم ، برای درمان بیماری پول می خواهم. لطفا کمکم کن. “

یک دختر زیبا که شب وانمود می کرد مریض است ، علامت را به التماس پول گرفت ، صبح برای خرید طلا رفت و در ویتنام 1 آموزش دید

پس از به اشتراک گذاشتن تصویر یک دختر زیبا با یک بیماری جدی ، بسیاری از مردم نمی توانند غمگین شوند. با این حال ، بسیاری از افراد از تأیید دیدار با این دختر در خارج ، بسیار زیبا و سالم ، بدون هیچ گونه بیماری ناامید شده اند.

یک دختر زیبا که شب وانمود می کرد مریض است با گرفتن تابلوی التماس پول ، صبح به خرید طلا رفت و در ویتنام 2 آموزش دید

آنها او را در زندگی واقعی دیده اند ، می گویند که مو ، لباس ، حتی آرایش و زیبایی او نشان می دهد که او اصلا فقیر نیست. حتی بسیاری از مردم گفتند دختری را با دامن های کوتاه دیده اند که در اتومبیلی غول پیکر نشسته و روی بدنش خال کوبی کرده است.

یک دختر زیبا که شب وانمود می کرد مریض است ، تابلوی التماس پول را گرفت ، صبح برای خرید طلا رفت و در ویتنام 3 آموزش دید

برخی از کاربران شبکه همچنین شواهدی را منتشر کردند مبنی بر اینکه این دختر پس از درخواست پول برای معالجه پزشکی ، به بیمارستان یا درمانگاه مراجعه نکرد ، اما با موتور سواری ، برای خرید طلا وارد مغازه طلافروشی شد ، کافی است که از این امر مطلع شود. که فقیر نیست به بیماری احتیاج دارید یا دارید

یک دختر زیبا که شب وانمود می کرد مریض است ، تابلوی التماس پول را گرفت ، صبح برای خرید طلا رفت و در ویتنام 4 آموزش دید

این احتمالاً “ماجراجو” ای است که پول می خواهد ، بنابراین افراد در اینترنت هنگام تمرین از جنوب به شمال نیز مجبورند تعظیم کنند تا ضرر کنند.

پس از نیم ماه سکوت ، دختری که هنگام بازداشت جوجه تیغی های دریایی در سایگون وانمود می کرد بیمار است ، اخیراً توسط یک شهروند در یک کافه در تقاطع Dui Tan و Nguyen Hugh ، یک شهر گرفتار شد. توئی هوآ (فو ین).

“با دیدن من خیلی بیمار ، نمی دانم آیا باید به او پول بدهم تا طلای بیشتری بخرد ، همه؟”، nکه تصویری از این دختر گدا مشترک را منتشر کرده است.

یک دختر زیبا که شب وانمود می کند مریض است ، تابلوی التماس پول را گرفت و صبح دوباره برای خرید طلا برای خرید در ویتنام به 5 رفت

شاید اکنون مردم با تصویر این دختر گدا “کم خون” آشنا و روان هستند.

“آیا مطمئن هستید که او فیس بوک بازی نمی کند ، او هرگز نمی دانست مشهور است؟”؛ “شین زوئین ویت ، واقعاً احترام بگذارید”؛ “دختر سفید پوست حتی از خودش سالم تر به نظر می رسد. اگر برای پول درآوردن کار نکند ، فقط روز به روز غذا می خواهد”؛ “همه دستانشان را می گیرند تا به او کمک کنند پول برای ساختن خانه در طبقه بالا برای خرید ماشین” داشته باشد “… ، نظرات محتاطانه مردم در مورد این بیماری سال به سال برای تمرین گدایی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *