دانگ ون لام در وسط رسوایی با Muangton United آویزان است ، تایلندی ها عصبانی هستند

دانگ ون لام در وسط رسوایی با Muangton United آویزان است ، تایلندی ها عصبانی هستند

[ad_1]

در چند روز گذشته ، انتقال دنگ ون لام و موآنگتونگ یونایتد NHM را با جدیدترین حرکات در هر دو طرف بسیار جالب کرده است.

خود دانگ ون لام و نماینده او به دلیل نقض شرایط مالی به طور یکجانبه قرارداد با باشگاه تایلندی را فسخ کردند. در همین حال ، موانگ تونگ یونایتد پیش از فیفا ، دروازه بان ویتنام Tel را تکذیب و شکایت کرد.

دنگ ون لام

در همان زمان ، طرف باشگاه تایلندی همچنین می خواهد دنگ ون لام به تمرینات برگردد و بخاطر زیاد راه نرود عذرخواهی کند.

در صورت شکایت ، اگر ون لام پرونده را ببازد ، دروازه بان Tel Vietnam بسته به شرایط 4-6 ماه محروم خواهد شد و احتمال دارد که او نتواند با ویتنام Tel Male به جام جهانی 2022 آسیا راه یابد.

دنگ ون لام

در میان آب جوش ، دنگ ون لام هنوز در صفحه شخصی خود عکس هایی از سفر به دریا را منتشر می کند. این دروازه بان ، متولد 1993 ، بسیار “باحال” به نظر می رسید و نسبت به رسوایی انتقال در گذشته کاملاً بی توجه بود.

دنگ ون لام

این باعث خشم تایلند می شود و آن را عملی “تحریک کننده” می داند.

روزنامه Ball Thai با عنوان: “خیلی راحت است! دنگ ون لام پس از پنهان شدن در جمع با تیمش در موانگ تونگ ، علی رغم جریان انتقادات ، عکسی از خودش را که روی تاب در ساحل نشسته بود ، منتشر کرد.

دانگ ون لام در میان رسوایی با Muangthong United

نویسنده ون لام وقتی از تمرین فرار می کرد ، با تمسخر می خندید ، وسط ساحل را تکان می داد انگار اتفاقی نیفتاده است.

در همین حال ، روزنامه طیرت تیتر زد: “هواداران فوتبال از دانگ ون لام ، بازیکنی که از اردوگاه Muangtong برای سفر فرار کرده بود ، ابراز ناراحتی کردند.

دنگ ون لام

رسانه های معروف تایلند نوشتند: “هواداران فوتبال پس از اقدامات دنگ ون لام سكوت نخواهند كرد. اخیراً ، بسیاری از اظهار نظرها از غیرحرفه ای بودن ون لام از زمان ناپدید شدن وی از Muangtong انتقاد كرده اند.

یک سری روزنامه های دیگر مانند Siamsport ، MGR Online ، Khaosod و SMM Sport همزمان با انتشار ون لام عکس یک بازی در ساحل گزارش دادند. اکثر مردم در زمانی که هنوز موضوع حل نشده بود ، دانگ ون لام را به عنوان غیرحرفه ای انتقاد و محکوم کردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *