دانش آموزان کلاس هفتم بند ناف خود را می برند و در دستشویی زایمان می کنند

دانش آموزان کلاس هفتم بند ناف خود را می برند و در دستشویی زایمان می کنند

[ad_1]

مطابق با جوانان، در 12 ژانویه ، معاون رئیس دبیرستان Vo Truong Toan ، کمون Da Bac (H. Chau Duc ، Ba Ria – Vung Tau) ، گفت که یک مورد دانش آموز کلاس 7 وجود دارد که در منطقه مدرسه زایمان می کند. در حمام خانواده.

Vung Tau: دانش آموزان کلاس هفتم بند ناف خود را می برند ، در دستشویی 1 به دنیا می آیند

دبیرستان Vo Truong Toan ، جایی که دانش آموز کلاس هفتم در آن تحصیل می کند. عکس: اینترنت

بر این اساس ، NNAT (دانش آموز کلاس هفتم) که به مدرسه می رود با مادر بیولوژیکی و مادربزرگ و مادربزرگ مادری خود در خانه در روستای Phuoc An ، شهرداری دا باک است و پس از آن سعی در زایمان دارد.

او در حمام خانواده تنها بود و دختری به وزن 2.5 کیلوگرم به دنیا آورد. سپس ت. کودک خود را در آغوش گرفت و کشید تا بند ناف را برید. پس از چند روز درمان پس از زایمان ، مادر و دختر T. از بیمارستان مرخص شدند.

معاون مدیر مدرسه گفت كه T. واقعاً 15 ساله بود. به دلیل دبستان ، T. در کلاس 2 باقی ماند ، بنابراین او آهسته تر از سایر دانش آموزان درس می خواند.

Vung Tau: دانش آموزان کلاس هفتم بند ناف خود را می برند ، در دستشویی 2 زایمان می کنند

تصویر

قبلاً در ترم دوم کلاس 6 شروع به بارداری کرد. این همچنین زمانی بود که مدارس به دانش آموزان اجازه می دادند به دلیل تأثیر ترجمه Covid-19 به صورت آنلاین تحصیل کنند.

با اینکه باردار بود ، تی همچنان به مدرسه رفت و امتحان ترم اول را به پایان رساند. بعد از چند روز ، ت. به مدرسه نرفت ، معلم فهمید كه ت به دلیل داشتن یك بچه ، مدرسه را ترك كرده است. در ابتدا ، خانواده نیز ماجرا را پنهان کردند و گفتند که T. مریض است بنابراین نمی تواند به مدرسه برود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *