دام توو ترانگ خاطره پسر برادر شوهرش را به یاد می آورد ، کوونگ دو لا با خوشحالی در جمله ای سهیم شد که همه را حسادت می کرد.

دام توو ترانگ خاطره پسر برادر شوهرش را به یاد می آورد ، کوونگ دو لا با خوشحالی در جمله ای سهیم شد که همه را حسادت می کرد.

[ad_1]

دام توو ترانگ از زمان انتشار رابطه خود با كونگ دو لا بارها عشق و علاقه خود را به سوبئو ، فرزندخوانده “تاجر كوهستان” با هو نگوك ها نشان داده است. از نظر سوبئو ، این پسر بچه نیز دام تو ترانگ را بسیار دوست داشت و به خواهر کوچکش سوچین وابسته بود.

دام توو ترانگ خاطره فرزند خوانده شوهرش را به یاد می آورد ، کوونگ دو لا با بیانیه ای که همه را حسادت می کند ، در شادی شرکت می کند 1

Dam Thu Trang بسیار نزدیک به Subeo است

اخیراً Dam Thu Trang لحظه خوشی را در کنار Cuong Do La و Subeo در تعطیلات در مالدیو 3 سال پیش به یاد می آورد. این تصاویر نشان می دهد Dam Thu Trang و Subeo بسیار صمیمی و دوست داشتنی هستند. سوبئو همچنین برای نشان دادن صمیمیت خود دست به مدل سابق گذاشت. این لحظه به زندگی سعادتمندانه خانواده سه نفره در طی سالها تبدیل شد.

دام توو ترانگ خاطره دختر ناتنی همسرش را به یاد می آورد ، کوونگ دو لا با خوشحالی در جمله ای سهیم شد که همه را حسادت می کرد 2

دام توو ترانگ خاطره دختر ناتنی همسرش را به یاد می آورد ، کوونگ دو لا با خوشحالی در جمله ای سهیم شد که همه را حسادت می کرد 3

لحظه احساسی خانواده از 3 سال پیش

تحت پرونده دام تو ترانگ ، شوهر Kuong Do La نیز برای اثبات “شوهر کسی” اقدامی انجام داد و همه را حسادت کرد. تاجر زیر عکس همسرش کامنت گذاشت: پایان Covid-19 تمام خانواده ما ، این بار بیشتر شاهزاده خانم چنین.

بعد از اینکه دام تو ترانگ دختری به نام سوچین به دنیا آورد ، کوونگ دو لا غالباً لحظاتی از عشق و علاقه را داشت. این تصاویر همچنین “دیوانگی غول شهر کوهستانی” را نشان می دهد زمانی که او وقت خود را برای مراقبت از فرزندان خود و بازی با همسرش ، دام تو ترانگ در اولویت قرار می دهد.

دام توو ترانگ خاطره دختر ناتنی همسرش را به یاد می آورد ، کوونگ دو لا با خوشحالی در جمله ای سهیم شد که همه را حسادت می کرد 4

کوونگ دو لا و دام توو ترانگ پس از یک آشنایی کوتاه عمومی ، ازدواج کردند. سپس لانگ سین اولین دختر خود را با پاهای بلند به دنیا آورد. هنگامی که پدر کوونگ دو اتاق بزرگی را پر از وسایل خاص گران قیمت اختصاص داد ، زنی از خانواده دلار کونگ یک کودک واقعاً ثروتمند محسوب می شود.

کوونگ دو لا اگرچه یک دختر دارد ، اما همیشه به پسرش سوبئو توجه ویژه ای داشته است. نه تنها این ، پسر هو نگوک ها ، همیشه نامادری اش دام توو ترانگ مراقبت و مراقبت کرده است ، خواه پسر من پسر او باشد یا نباشد. رفتار زیبایی لانگ همچنین بسیاری از افراد را تحسین می کند و متمدن و پر احساسات قلمداد می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *