داغترین اخبار سرگرمی عصر نوزدهم ژانویه: ویدئویی از مت لیو منقضی شده است

داغترین اخبار سرگرمی عصر نوزدهم ژانویه: ویدئویی از مت لیو منقضی شده است

[ad_1]

مین پلاستیک و همسرش فرزندان خود را رها می کنند تا همان صحنه پدر و مادرشان را اجرا کنند

به تازگی ، همسر مین پلاستیک یک عکس خانوادگی منتشر کرده است که در آن دو کودک مانند پدر و مادرشان صفحه لمسی دارند. این عکس بلافاصله در شبکه های اجتماعی جنجال به پا کرد. گذشته از تعارفات زیاد برای یک خانواده خوشبخت ، بسیاری از مردم احساس می کنند که قفل کردن لب برای فرزندان توصیه نمی شود.

داغترین اخبار سرگرمی عصر روز 19 ژانویه: یک ویدیوی لو رفته از مت لیو - هونگ جیانگ

MC لای ون سام عکسی نادر با پسرش منتشر کرد

به تازگی ، در 17 ژانویه ، MC لای ون سام عکسی از او و پسرش لای باک های دنگ را در حال تماشای فوتبال با هم از طریق تلفن منتشر کرد. Veteran MC به اشتراک گذاشت: “دو برادر در یک ماشین مشترک هستند! برای دربی امشب 2-1 اساس وجود دارد.” MC لای ون سام معروف است که یکی از طرفداران بزرگ این باشگاه در لیورپول است و پسرش منچستر یونایتد را دوست دارد. این تیم صبح 18 ژانویه با هم درگیر شدند و مطمئناً MC و پدر هر دو یک شب دراماتیک داشتند.

داغترین اخبار سرگرمی عصر 19 ژانویه: ویدیوی لو رفته از مت لیو - هونگ جیانگ

ویدیوی منقضی شده مت لیو – هونگ گیانگ “هزینه جرثقیل را پرداخت می کند”

ویدئویی از حضور هونگ جیانگ و مت لیو در این مراسم در 18 ژانویه به طور گسترده در شبکه های اجتماعی پخش شد. در آن ، دو نفر عاشقانه رد و بدل شدند ، مت لیو دست های یکدیگر را گرفت ، دوست دختر خود را بوسید ، قلب طرفداران را تسخیر کرد.

Ngoc Trinh دوباره چشم مردم را روشن کرد

شهروندان در مورد عکسهای سکسی Ngoc Trinh در حمام به اشتراک می گذارند و شایعه می کنند. می توان گفت که نحوه زیبایی زیبایی منحنی ها و پاهای بلندی را نشان می دهد که بسیاری از افراد باید آن را بمالند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *