دادگاه عالی ایالات متحده پرونده ترامپ را رد کرد. بیش از 225 میلیون نفر به دلیل Covid-19 شغل خود را از دست دادند

دادگاه عالی ایالات متحده پرونده ترامپ را رد کرد. بیش از 225 میلیون نفر به دلیل Covid-19 شغل خود را از دست دادند

[ad_1]

آمریکا اولین وزیر دارایی زن خود را دارد

جانت یلن به عنوان وزیر جدید خزانه داری آمریکا منصوب شد و اولین زنی بود که روز را رهبری کرد. خانم یلن یک اقتصاددان است که از سمت ریاست بانک مرکزی ایالات متحده استعفا داده است. با سالها تجربه ، انتظار می رود خانم یلن اقتصاد ایالات متحده را پس از Covid-19 احیا کند.

اخبار 24 ساعته جهان در تاریخ 26 ژانویه: دادگاه عالی ایالات متحده دادخواست ترامپ را رد کرد.  بیش از 225 میلیون نفر به دلیل Covid-19 1 شغل خود را از دست می دهند
خانم جانت ال یلن ، وزیر جدید خزانه داری آمریکا. عکس: رویترز

بیش از 225 میلیون نفر به دلیل Covid-19 بیکار هستند

طبق گزارشی از سوی سازمان بین المللی کار ، اپیدمی کوید -19 در سال 2020 حداقل 225 میلیون نفر را به کام مرگ کشانده است. این نتیجه چهار برابر جدی تر از بحران مالی در سال 2009 است. دریابید که زنان و جوانان تحت تأثیر این بیماری قرار گرفته اند.

ترامپ دفتری در فلوریدا باز می کند

رئیس جمهور پیشین دونالد ترامپ برای انجام وظیفه خود و تلاش برای برنامه هایی که هرگز تعیین نکرده ، دفتری در فلوریدا افتتاح کرده است. این نیروگاه در نزدیکی استراحتگاه مار آلاگو آقای ترامپ واقع شده است.

بایدن گفت که باید فرایندی برای استیضاح ترامپ وجود داشته باشد

رئیس جمهور بایدن در مصاحبه با CNN گفت که برای استیضاح ترامپ محاکمه لازم است. اگرچه روند کار بر روی برنامه کاری وی و نامزدهای کابینه تأثیر خواهد گذاشت ، بایدن می گوید که وضعیت بدون او بدتر خواهد بود.

اخبار 24 ساعته جهان در تاریخ 26 ژانویه: دادگاه عالی ایالات متحده دادخواست ترامپ را رد کرد.  بیش از 225 میلیون نفر به دلیل Covid-19 2 شغل خود را از دست می دهند
رئیس جمهور آمریکا ، بایدن عکس: گتی

دادگاه عالی ایالات متحده پرونده ترامپ را رد کرد

در تاریخ 25 ژانویه ، دادگاه عالی ایالات متحده دو پرونده را مورد رسیدگی قرار نداد و دادگاههای بدوی را به لغو تصمیمات رئیس جمهور پیشین ترامپ دستور داد ، زیرا وی دیگر در کار نبود. ارزیابی بدون اظهار نظر و اختلاف صورت می گیرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *