“خیابان روی زمین … اطراف” بحث برانگیز است

“خیابان روی زمین … اطراف” بحث برانگیز است

[ad_1]

Who’s Millionaire برنامه ای است که تعداد زیادی از مخاطبان ویتنامی را به خود جلب می کند. این برنامه همچنین با طولانی ترین “امید به زندگی” در ویتنام است که مدت آن تا 15 سال ادامه دارد. اخیراً یک سوال در برنامه “چه کسی میلیونر است” در جامعه آنلاین سر و صدا ایجاد کرد ، زیرا در یک سوال 2 پاسخ صحیح وجود دارد.

I La Triu Fu از خواننده پرسید: متناقض
این باعث می شود بسیاری از بینندگان تعجب کنند که آیا پاسخ هر دو پاسخ قابل قبول است یا خیر. این سوال با چندین پاسخ در برنامه سازمان یافته توسط Teacher Rotate MC ثبت شد. عکس: VTV

س askedالی که توسط این برنامه پرسیده شد “مسیر افراد بی زمین … در اطراف. کوه سبز به عنوان تصویر” با چهار پاسخ: Thanh / Nghe / Hue / Doai برای پر کردن جای خالی. بازیکن جواب Nghệ را خالی پر کرد. این پاسخ صحیح است و توسط برنامه تشخیص داده می شود. با این حال ، بسیاری از بینندگان معتقدند که این س strictال سختگیرانه نیست زیرا پاسخ های صحیح بسیاری وجود دارد.

بسیاری از مردم بر این باورند که اگر پاسخ Hue باشد ، اشتباه نیست ، بنابراین در شبکه های اجتماعی بحث و جدال شد. بسیاری از مردم توضیح می دهند زیرا دهان به دهان است و کشور ویتنام را ستایش می کنند ، بنابراین امکان تغییر هر مکان با توجه به شرایط وجود دارد.

Ai La Trieu Phu از خواننده پرسید: متناقض
موضوع بحث برانگیز. عکسهای صفحه

در متن گفته می شود ، سرزمین هیو نیز به عنوان “تصویر گرافیکی” متناسب با این آیه بسیار زیبا است و همچنین در نسخه های مختلفی ظاهر شده است. با این حال ، همچنین یک نظر وجود دارد که بسیاری از سوابق نشان می دهد که آهنگ اصلی چاقو “جاده به زمین اطراف Nge / کوه سبز مانند یک نقاشی گرافیکی است / من شما را دوست دارم ، من هم می خواهم وارد شوم / ترس از دریاچه ، ترس از نابودی تم Giang “. بنابراین ، اگر طبق اصل محاسبه شود ، “Nghe” تنها پاسخ درست پذیرفته شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *