خواهر کوچکتر چی پو با آهنگ “Someone Cuckold Don’t Horn Me” اولین فاجعه داشت

خواهر کوچکتر چی پو با آهنگ “Someone Cuckold Don’t Horn Me” اولین فاجعه داشت

[ad_1]

عصر روز 6 ژانویه 2016 ، The Face Champion – Phi Phuong Anh با اولین محصول خود به نام صحنه را وارد موسیقی کرد کله گنده ، نه گاوچشم من.

این یک محصول موسیقی است که توسط نوازنده RIN9 نوشته شده است – مردی که موفق به موفقیت در مجموعه موفق ده ها میلیون بازدید VPop شده است.

اولین کسب و کار فاجعه بار نمایش ویتنامی به نام

محتوای این MV دختری است که به “جوجه قاتل” بودن او شک می کند. او به طور مداوم عاشق خود را تماشا می کند ، حتی یک اتاق مخفی پر از شنوندگان شنود و عکس های اثبات زنا دارد. بعد از آن ، فی فونگ آن و دوستانش نیز “یک تیم تشکیل دادند” تا در این مسابقه قرار بگیرند.

اولین تجارت فاجعه بار نمایش ویتنامی به نام

به عنوان اولین محصول موسیقی که نقطه عطفی در تبدیل شدن به یک خواننده حرفه ای Phu Phuong Anh است ، می توان دریافت که خدمه وی سرمایه گذاری زیادی در MV انجام داده اند. شاخی که شاخ شما را صدا نمی کند.

خود قهرمان چهره 2016 من همچنین تصمیم گرفتم که هنگام انتشار اولین محصول موسیقی خودم نظرات منفی زیادی دریافت کنم. او گفت:

“قبل از اعلام این پروژه ، تیم به من گفتند كه برای خواندن نظرات آنلاین نباشم ، اما من هنوز هم برای خواندن نظرات تا صبح آنلاین شدم. تعارف یا رسوا شدن برای من خوب است. اگر كسی لعنتم كند ، یک عکس از صفحه بگیرید و آن را بردارید. چاپ کنید و روی دیوار بچسبانید ، هر روز بخوانید تا به لعنت عادت کنید “.

اولین تجارت فاجعه بار نمایش ویتنامی به نام

و همانطور که فوونگ آنه پیش بینی کرد ، پس از انتشار MV در یوتیوب ، انتقادات زیادی را دریافت کرد. پس از ساعت 7 عصر ، نخست وزیر MV 267،000 بازدید کرد و 2.5 هزار پسند را به دست آورد ، اما تعداد دوست نداشتن 4.4 هزار بود.

اولین تجارت فاجعه بار نمایش ویتنام ، به نام

در بخش نظرات ، بسیاری از کاربران آنلاین به دلیل ضعف صدا و نقطه شروع هنگام پخش موسیقی ، Phi Phuong Anh را “خواهر چی پو” می نامند.

اولین تجارت فاجعه بار نمایش ویتنامی به نام

اولین تجارت فاجعه بار نمایش ویتنامی به نام

اگر تصمیم گرفته شود که موسیقی را لمس کنید ، شاید Phuong Phoong Anh مجبور باشد برای جلوگیری از به دست آوردن “آجر” کافی برای ساخت ویلا مانند کله گنده ، نه گاوچشم من.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *