“خواهر پری” لیو ییفی و “عمو” جون جی هیون بدون گیر افتادن در گرد و غبار به اوج زیبایی های یشم خالص رسیدند

“خواهر پری” لیو ییفی و “عمو” جون جی هیون بدون گیر افتادن در گرد و غبار به اوج زیبایی های یشم خالص رسیدند

[ad_1]

تجارت نمایشی جایی است که بسیاری از زیبایی های زیبا در آن جمع می شوند ، اما بسیار نادر است که بدون گرد و غبار زیبا و شیک باشید. این حس زیبایی ، که قلب مردم را لمس می کند و یشم خالص است ، اغلب از زیبایی طبیعی ناشی می شود.

در زیر پرتره های 7 مروارید ماده در 5 قاره وجود دارد که به طور گسترده توسط مردم به عنوان “آثار زیبایی” شناخته می شوند ، دارای زیبایی سورئال ، عاری از گرد و غبار.

دوران زیبای ماه کامل لیو ییفی کوه ها را پنهان می کند ، رودخانه را مبهم می کند. بسیاری از کاربران اینترنت نسل های مختلف وقتی تصاویر او را بر زیبایی خود می دیدند ، مجبور به شوک بصری می شدند. حتی در حال حاضر ، اگرچه مانند گذشته قدیمی نیست ، لیو ییفی همیشه بر زیبایی های چینی است. با نگاهی به لیو ییفی متوجه می شوم که چقدر زیباست مانند یک پری ، زیبا و سورئال.
اوگو سوزوکا وقتی خاطرات یک گیشا را بازی می کند ، با چهره ملایم و چشمان درخشان مخاطب را مجذوب خود می کند. اگرچه وقتی بزرگ می شود ، زیبایی اوگو دیگر مثل قبل نمی شود ، اما تصور این دختر کوچک الفی هرگز محو نمی شود.
زیبایی بعدی در این لیست سالی است که زیبایی آن آمیزه ای از جذابیت و معصومیت است. بسیاری از کاربران اینترنت اظهار نظر کرده اند که سولی فکر می کند در نگاه اول زیبا نیست ، اما هرچه بیشتر به او نگاه می کرد ، او فوق العاده زیباتر می شد. او یک لباس می پوشد زیبایی متفاوت ، منحصر به فرد زیبایی Sully تازه و پر است و همیشه احساس شادی را در مخاطب ایجاد می کند. این زیبایی انرژی مثبت را منتقل می کند و سرشار از زندگی است.
ترن هیو هوک ، زیبایی که نقش لام دای نگوک را در هنگ لانگ مونگ بازی می کند. او به عنوان یک زیبایی قدیمی باعث می شود مخاطبان امروزی زیبایی کلاسیک و زیبایش را تحسین کنند. زیبایی Tran Hieu Huc این است که زیبایی نقاشی های آبرنگ به اندازه آب ملایم و به اندازه دود سبک است.
گنجینه ملی زیبایی ، دیوای معروف ژاپنی آکینا ناکاموری. این خواننده استعداد کاملی دارد ، اما زندگی سخت او باعث می شود بسیاری از مردم پشیمان شوند. با اشاره به زیبایی آکوینا ، گفته می شود که او هاله ای مانند شبنم و باد دارد که باعث می شود همه کسانی که او را می بینند عاشق شوند.
“اولین عشق ملت” جون جی هیون نیز در لیست مرواریدهای زن با زیبایی فرار کننده قرار دارد. جون جی هیون بازیگری طبیعی ، مجلل و کاریزماتیک دارد. تا کنون عنوان “عمه” یا “عشق ملی اول” همیشه با او در ارتباط بوده است.
جنیفر کانلی نماینده هالیوود در این لیست است. او از کودکی تا بزرگسالی زیبایی غیر واقعی دارد. در جوانی ، جنیفر تمیز و زیبا بود ، و وقتی بزرگ شد ، تیزتر شد.

>> همچنین ببینید: 10 زیبایی به زبان چینی هنگام خوردن صحنه ها: لو دین هیجان زده است ، دوونگ میچ درد چشم است ، نگو کان نگون مضحک است

https://www.youtube.com/watch؟v=APNWr1lEQ1Y

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *