خط محرمانه دلخراش مردی که همسرش را به دلیل ذهنیت تلاش برای پسردار کردن برای ادامه خط خانواده از دست داد

خط محرمانه دلخراش مردی که همسرش را به دلیل ذهنیت تلاش برای پسردار کردن برای ادامه خط خانواده از دست داد

[ad_1]

در جامعه مدرن ، روانشناسی داشتن یک پسر در ردیف هنوز بسیار محبوب است ، که پیامدهای دردناک زیادی را به دنبال دارد. این عدم تعادل جنسیتی است که باعث می شود میلیون ها مرد جوان در آینده “بیکار” شوند.

درست در مقابل چشمان ما ، عواقب دردناک آن برای بسیاری از خانواده ها اتفاق افتاده است ، مانند داستان یک مرد در زیر.

اعتراف دلخراش مردی که همسرش را به دلیل ذهنیت تلاش برای پسردار شدن به دنبال جنسیت 1 از دست داده است

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی ، شوهر هنگامی که همسرش در تلاش برای به دنیا آوردن پسری برای ادامه خط خانواده درگذشت ، خطوط شناسایی دلخراشی دارد.

فردا باید لباس های همسرم را بردارم و آنها را بردارم. من آن را به مدت 2 سال نگه داشته ام و از زمان مرگ او تمام وسایلم را در خانه گذاشته ام.

ما 10 سال است که ازدواج کرده ایم. من تنها فرزند خانواده هستم. پسر بزرگ ، بنابراین فشار برای داشتن یک پسر بزرگ خیلی خوب نیست. تا 2 فرزند اول ، همه دختران با سزارین زایمان می کردند. من هم از ترس زندگی همسرم نمی خواهم فرزند سوم داشته باشم. اما سپس همسرم برای انجام اسکن تخم مرغ رفت و تصمیم گرفت یک فرزند دیگر برای مراقبت از یک پسر داشته باشد. و این بار همسرم پسری واقعی انتخاب کرد. خانواده ام بسیار خوشحال هستند!

اعتراف مضحک مردی که همسرش را به دلیل روانشناسی تلاش برای پسردار کردن برای ادامه خانواده از دست داد 2

تصویر پیراهن کهنه همسر گرفته شده و توسط شوهر در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است. عکس: اینترنت

مشکل ، فشار بر روی کودکان برای تحصیل بعلاوه مقدار پول برای نگهداری تخمهای یک پسر ، هر روز برنج ، برنج ، برنج ، پول ، پول ایجاد می کند. مجبور شدیم کودکی را به شهر خود برگردانیم. زن و شوهر کار می کنند تا پول جمع کنند و آن را به زادگاه خود برگردانند تا بتوانند از آن مراقبت کنند و جرات خرید چیزی را نداشته باشند. روزی که قصد زایمان داشتم ، همسرم هنوز طبیعی بود. سلامتی تمام خانواده از استقبال از نوزاد تازه متولد شده خوشحال هستند. این روز روزی بود که ما ترجیح دادیم زودتر از انتظار سزارین شویم. قبل از ورود به اتاق ، همسرم هنوز لبخند زد و دست من را گرفت و گفت: “منتظر من باش” ، اما قلب من طبیعتاً به شدت ناآرام بود.

همان صدای انسانی و بیمارستانی مثل همیشه بود ، اما پس از آن صداهای دیگری شنیده شد. همسرم دچار حادثه زنان و زایمان شد!

وی سپس به سرعت به بیمارستان مرکزی منتقل شد ، اما نتوانست او را نجات دهد و تنها پسر را ترک کرد. من از کودک حمایت می کنم ، خواب چند ماهه را از دست داده است. زندگی غذا و لباس کافی ندارد که همسرم را در آنجا دروغ بگوید. من فرزند قرمز خود را با 2 فرزند کوچک در آغوش می کشم و برای آخرین بار به همسرم نگاه می کنم. من هنوز هم به یاد می آورم که در نقش و نگار همسرم ، غذایی را که برای شرکت برای بچه هایش در شرکت ارسال کرده بود ، به یاد می آورم. به یاد داشته باشید که همسرم در تمام طول سال از معامله صرف نظر می کرد ، فقط چند لباس قدیمی ، جرات خرید چیزی را ندارد. من برای همسرم متاسفم

اعتراف جنجالی مردی که به دلیل روانشناسی تلاش برای پسردار شدن برای ادامه تولد ، همسرش را از دست داده است 3

همسرم فوت کرد ، وقت نداشت یک کلمه بگوید. نمی توانم کمک کنم اما لباسی را که دوست دارد برای او بخرم. خود را به نیابت از همسرت بشوی. تا امروز که پسر 2 ساله بود ، تصمیم گرفتم لباس های همسرش را بردارم.

اکنون می فهمم آنچه که یک مرد به آن نیاز دارد پسر یا دختر نیست ، بلکه خانه و زنی است که در اطراف آن غرش می کنند. چرا باید افکار عمومی را دنبال کنیم ، حتی اگر برای زن و فرزند خطرناک باشد؟

امروز قلبم درد می کند. من فقط می خواهم اعتراف کنم ، من مقصر همسرم هستم ، تمام زندگی خود را مدیون او هستم! “.

این پست توسط بسیاری از گروه های اجتماعی در شبکه های اجتماعی دوباره به اشتراک گذاشته شد. بیشتر مردم از سرنوشت همسرش پشیمان می شوند. بسیاری از مردم بر این باورند که باید فکر داشتن یک پسر به تبار را هر چه زودتر از بین برد. هر کودکی نیز یک کودک است ، برای تلاش برای داشتن چنین نوزادی از همه چیز غافل نشوید.

اعتراف جنجالی مردی که به دلیل روانشناسی تلاش برای پسردار کردن برای ادامه خانواده همسرش را از دست داده است 4

بسیاری از افراد همچنین شوهر را به سالم ماندن تشویق می کنند و به زودی روحیه او را برای مراقبت خوب از 3 نوزاد تثبیت می کنند.

این یک درس دردناک در ایده “احترام به مردان برای تحقیر زنان” است که مدتهاست وجود دارد. شاید آن دسته از جوانان که چنین افکاری در ذهن دارند ، لطفاً فوراً آنها را از بین ببرید تا دچار چنین وضعیت اسفناکی نشوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *