خدای مرد باغ شهاب سنگ پس از رسوایی با دوست دختر سابق خود دائماً کابوس می بیند که از اختلال وحشت رنج می برد

خدای مرد باغ شهاب سنگ پس از رسوایی با دوست دختر سابق خود دائماً کابوس می بیند که از اختلال وحشت رنج می برد

[ad_1]

کیم هیون جون به عنوان خدای مرد هزاران نفر شناخته می شود که دوست دارند در صنعت سرگرمی کره فعالیت کنند. نه تنها رهبر گروه محبوب SS501 ، بلکه با بازی در فیلم “باغ شهاب” تأثیر عمیقی بر مخاطب گذاشت.

خدای انسان

کیم هیون جون زمانی خدای هزاران نفر از افرادی که Kbiz را دوست دارند شناخته می شد.

با ظاهری زیبا و ظریف ، کیم هیون جونگ ناگهان فروریخت وقتی دوست دختر سابقش ستاره مرد را به سو ab استفاده از او متهم کرد. این اطلاعات در سال 2014 ظاهر شد که طرفداران این خدای مرد را شوکه کرد و از آن زمان به بعد حرفه کیم هیون جونگ به شدت سقوط کرد. کیم هیون جون برای بدست آوردن چهره خود تصمیم گرفت از قانون برای مقابله با آن استفاده کند و تصور کرد دوست دختر سابقش چهره او را لکه دار کرده است.

خدای انسان

اما بعد او برای حمله به دوست دخترش رسوایی کرد.

اگرچه وی پس از شایعات حمله به دوست دخترش تبرئه شد ، کیم هیون جون هنوز نمی تواند هاله شغلی خود را بازیابد.

به تازگی ، کیم هیون جونگ ناگهان میهمان ویژه برنامه “از همه چیز بپرس” شد. کیم هیون جون در تلویزیون در مورد زندگی خود پس از رسوایی با دوست دختر سابق خود گفت که او خودش یک انسان باهوش است اما اکنون به یک درون گرای تبدیل شده است. پس از رسوایی با دوست دختر سابقش ، او طی 6 سال گذشته کابوس می بیند ، حتی اکنون نیز از ترس ملاقات با غریبه ها رنج می برد.

خدای انسان

کیم هیون جونگ در تلویزیون ظاهر شد و در مورد رسوائی های گذشته صحبت کرد.

همانطور که مشاهده می شود ، تصویر زیبایی کم رنگ کیم هیون جون بسیاری از بینندگان را شگفت زده کرد. ظاهر زیبا و عاشقانه دیگر در چهره بازیگر وجود ندارد.

بعد از هر سال رسوایی های عاشقانه ، کیم هیون جونگ دیگر یک پروژه فیلم جدید ندارد و موج تحریم در افکار عمومی کره هنوز بسیار شدید است.

خدای انسان

پس از رسوایی ، زندگی حرفه ای کیم هیون جون سقوط کرد.

شناخته شده است که حمله به دوست دختر بازیگر “باغ شهاب” در سال 2014 اتفاق افتاده است. طبق گزارش دیسپچ ، کیم هیون جون توسط دوست دختر سابق خود به دلیل خشونت فیزیکی محاکمه شد و باعث ایجاد 6 دنده شد. او صدمه دیده است پس از این سر و صدا ، کیم هیون جونگ قبول کرد که به دوست دختر سابق خود 600 میلیون وون (حدود 12 میلیارد) غرامت بپردازد و جریمه اضافی 5 میلیون وون (100 میلیون دونگ) را برای حمله پرداخت.

با این حال نزدیک به یک سال بعد ، دوست دختر سابق همچنان به شکایت خود ادامه داد و بازیگر کیم را به حمله به او به سقط جنین و حتی مجبور کردن به سقط جنین متهم کرد. چند ماه بعد در همان سال ، خدای باغ باغ شهاب سازی علیه معشوق سابق خود به دلیل کلاهبرداری شکایت کرد.

خدای انسان

کیم هیون جون و دوست دختر سابق

لازم به ذکر است که در میان این حادثه پر سر و صدا ، گزارش شد که دوست دختر سابق کیم هیون جون پسری به دنیا آورده و آزمایش DNA تایید کرده است که او فرزند عضو سابق SS501 است. تا کنون ، او هنوز کودک را به تنهایی بزرگ می کند و منبعی وجود دارد که ملاقات کیم هیون جون با او ممنوع است.

پس از شش سال دعوا ، در تاریخ 12 نوامبر سال 2020 ، دادگاه عالی سئول با صدور رأی نهایی و پیروزی ستاره کیم ، دوست دختر سابق خود را مجبور به پرداخت 100 میلیون بوی متعفن (حدود 2 میلیارد عسل) و خسارات دیگر برای بدنام خود کرد. حتی نتایج تحقیقات نشان داد که مدارک کافی برای نتیجه گیری از سقط جنین یا سقط جنین کافی نیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *