“خدای جنگ بارها را بر دوش می کشد” جک دائماً از بدشانسی رنج می برد: او پس از رسوایی در زندگی شخصی خود “پادشاه آنتی فان” می شود

“خدای جنگ بارها را بر دوش می کشد” جک دائماً از بدشانسی رنج می برد: او پس از رسوایی در زندگی شخصی خود “پادشاه آنتی فان” می شود

[ad_1]

در گذشته ، رسوایی عشق از جک موضوعی است که دارای منافع عمومی خاصی است.

از یک بنای مطیع ، صدایی چشمگیر و تصویری زیبا به رسانه ها ، جک او به سرعت پس از متهم شدن به صید ماهی با دستان زیاد ، به سیاه چاله سقوط کرد ، با رهبر زن Song Gio MV صاحب فرزندی شد ، اما بدون مسئولیت.

جامعه Antifan Jack در حال رشد است. عکس: فیس بوک

اگرچه او گفت “برای همه متاسفم” ، اما به نظر می رسد که نقطه سیاه در حرفه جک باعث شده است که یوزپوستان تصمیم بگیرند خواننده مرد را “به جزیره” ببرند و تمام راه خواننده را به سمت هنر مسدود کنند.

>> از دست ندهید: مای Phuong Thuy باعث می شود مردم عاشق یک ظاهر عجیب شوند: موهای خاکستری و طاسی در نیمه اول

پس از بزرگترین رسوایی در حرفه خوانندگی او ، جک موجی عظیم از بیماری های بدبینی را تجربه کرد وقتی گروه ها این خواننده را که “مانند قارچ بعد از باران ظاهر شد” تحریم کردند.

تعداد گروه ها به 400000 نفر افزایش یافته است. عکس: فیس بوک

قابل توجه ترین گروه آنتی فان به نام Anti است. جک (Boss Catching Fish) در حال حاضر نزدیک به 400،000 عضو دارد. محتوای این گروه عمدتاً درباره جک حفر می کند ، هجو می کند و کلمات بدی دارد و در عین حال اطلاعاتی را پخش می کند که برای خواننده مرد برای بارگیری خواننده اصلی Ben Tre مطلوب نیست.

جک با بزرگترین رسوایی دوران حرفه ای خود روبرو شد. عکس: اینترنت

با این حال ، قبل از موج خشم آنتی فان ها ، افراد زیادی بودند که از تشکیل گروه هایی برای نفرت و حمله به هنرمندان به این شیوه اظهار نارضایتی کردند ، زیرا دیدگاه های نفرت از عشق بستگی به هر فرد دارد. خود مخاطب باید رفتارهای متمدنانه و ماهرانه تری داشته باشد.

وقتی جک چهره مارک است ، تعدادی از مارک ها مشکل دارند. عکس: اینترنت

پس از رسوایی ، علاوه بر پست عذرخواهی ، جک هنوز هیچ چیز دیگری در MXH به اشتراک نگذاشته است.

جک پس از اینکه از بزرگترین رسوایی دوران حرفه ای خود عذرخواهی کرد ، کاملاً “شکست خورد”. عکس: اینترنت

آیا سکوت از جک آیا می توان خواننده مرد را مانند Son Tung M-TP راه برگشت را نجات داد؟ اما با نگاهی به گذشته ، پیش بینی بازگشت جک به موسیقی حال حاضر دشوار است.

https://www.youtube.com/watch؟v=_N9n7eHYiXg

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *