خبر جدید مبنی بر اصابت گلوله Duong Min Tuen ، Livestream از نظر غلظت الکل مورد آزمایش قرار گرفت

خبر جدید مبنی بر اصابت گلوله Duong Min Tuen ، Livestream از نظر غلظت الکل مورد آزمایش قرار گرفت

[ad_1]

اخبار جدید در مورد پرونده “نفرین مقدس” Duong Min Tuen

در مورد حادثه در Duong Min Tuen (SN 1986 ، ساکن بخش Kin Bak ، شهر Bak Nin ، استان Bak Nin) در صبح 5 ژانویه به ضرب گلوله کشته شد ، پلیس استان Hai Duong اطلاعات رسمی در مورد پرونده دارد.

طبق گفته پلیس در هایو دونگ ، بعد از ظهر 4 ژانویه 2021 ، آقای دائو وانگ تی (در روستای دائو لام ، شهرداری دوان تونگ ، منطقه Thanh Mien ، استان های دو دونگ) یک خانه را در دست داشت.

اخبار حقوقی 24 ساعت: اخبار جدید در مورد تیراندازی Duong Min Tuen ، Livestream برای غلظت الکل 1 آزمایش می شود

پلیس می گوید Duong Min Tuen به ضرب گلوله کشته شد. تصاویر قانون و خوانندگان

از جمله مهمانان Duong Minh Tuyen ، Do Van P (متولد 1994 در Thanh Mien City ، منطقه Thanh Mien ، استان Hai Duong) بود …

بلافاصله پس از این حادثه ، مدیر بخش ولایی ، های دوونگ ، به بخش پلیس جنایی دستور داد تا کار پلیس منطقه تانگ مین و ادارات عملکردی را برای بررسی ، روشن سازی و یافتن مقصر برای محاکمه هماهنگ کند. کاملاً مطابق با قانون مجاز است.

Duong Min Tuen قبل از تیراندازی در شبکه های اجتماعی با لقب “نفرین مقدس” شناخته می شد.

لای چائو: مرد تاجر خوک را به مکانی خالی فریب داد ، سپس کشته و 15 میلیون VND را سرقت کرد

در تاریخ 5 ژانویه ، اداره پلیس جنایی ، وزارت امنیت عمومی ، بازداشت شده ای را که “هو وانگ زینگ” (29 ساله ، ساکن منطقه تان اویان ، استان لای چائو) است ، بازداشت کرد تا تحقیق در مورد “قتل ، سرقت اموال” را تحقیق کند. “

طبق تحقیقات پلیس ، سین اعتیاد به مواد مخدر داشت ، اما هیچ پولی نداشت ، بنابراین او قصد داشت افرادی را که دارایی را سرقت می کردند بکشد.

در 30 دسامبر سال 2020 ، سون با MAV تماس گرفت (23 ساله ، ساكن كمون Phuc Khoa ، منطقه Uyen) و به او گفت كه خوك هایی وجود دارد كه آقای V. مجبور است آنها را بفروشد تا به آدرسی برود كه سینه داد

اخبار حقوقی 24 ساعت: اخبار جدید در مورد تیراندازی Duong Min Tuen ، به صورت زنده ، هنگام آزمایش غلظت الکل 2

مظنون در سازمان تحقیق. عکس روشنفکران جوان

حدود ساعت 13:00 همان روز ، آقای V. با سینه در منطقه ای متروک از دهکده Lan Giang (کمون Muong Than ، Than Uyen) ملاقات کرد. وقتی آقای V. متوجه نشد ، سون در جاده چوبی گرفت و آن را به سختی به پشت سرش زد ، سپس با چاقو قربانی را زد ، جسد را به یک سنگر عمیق پوشانده شده با برگ از جنگل کشاند.

او حدود 15 میلیون VND متولد شد ، تلفن قربانی را دور انداخت و سپس با همسرش بازگشت تا به هانوی فرار کند.

در تاریخ 3 ژانویه ، مردم موتورسیکلت و جسد مقتول MAV را پیدا کردند ، بنابراین باید آن را به پلیس گزارش دهند.

ظهر 4 ژانویه ، پلیس سین را هنگام مخفی شدن در محله نام تو لیم دستگیر کرد.

راننده زنده وقتی پلیس غلظت الکل را بررسی می کند

صبح روز 6 ژانویه ، سرهنگ دوم نگوین دوک تانگ ، رئیس ستاد 7 پوندی پلیس راهنمایی و رانندگی (اداره پلیس هانوی) ، گفت که گروه کاری واحد ، با هماهنگی اداره پلیس راهنمایی و رانندگی ، پلیس منطقه Ha Dong را بازرسی کرده است. نقض راننده وانت 29C-304.79 طبق مقررات.

به طور خاص ، در شب 5 ژانویه در خیابان Nguyen Thanh Binh (واحد La Khe ، منطقه هاگ دونگ) ، گروه کاری تیم پلیس راهنمایی و رانندگی 7 و تیم پلیس نظم عمومی منطقه Ha Dong یک بررسی اداری از راننده انجام دادند . وانت 29C-304.79 در جاده با سرعت بالا حرکت می کند و مشکوک به نظر می رسد.

اخبار حقوقی 24 ساعته: اخبار جدید در مورد تیراندازی Duong Min Tuen ، به طور زنده ، هنگام آزمایش غلظت الکل 3

رانندگان فاقد گواهینامه رانندگی از نظر محتوای الکل مورد آزمایش قرار می گیرند. عکس برش خورده از یک کلیپ

هنگامی که نیروی صالح خواستار بررسی غلظت الکل شد ، راننده وانت فوقانی اطاعت نکرد ، فقط لوله را بدون دمیدن دستگاه مکید. حتی این مرد برای اعتراض به صورت زنده از تلفن نیز استفاده کرد و ساعت های زیادی “کتاب عشق” بسیاری منتشر کرد. پس از آن گروه ویژه باید از تیم دولت خیابان و شاهدان دعوت کند تا وانت را برای توقیف موقت مطابق مقررات مهر و موم و نگه دارند.

در ایست بازرسی ، راننده وانت شناسنامه یک شهروند به نام دو وان لانگ (SN 1981 ، در بخش Duong Noi ، منطقه Ha Dong ، هانوی) را ارائه داد ، اما مجوز و اسناد خودرو را داد.

او مردی را که مرتباً با زور برای فساداداده پسر همسرش استفاده می کند ، موقتاً بازداشت می کند

در تاریخ 5 ژانویه ، پلیس منطقه Long Thanh (استان دونگ نای) تأیید کرد که Nguyen Thanh Binh (40 ساله ، ساکن شهر Can Tho) برای تحقیق در مورد رفتار “افراد ناشایست زیر 16 سال” تحت بازداشت جنایی قرار دارد.

پیش از این ، در تاریخ 3 ژانویه ، پلیس کمون تام آن ، منطقه لانگ تان ، بیانیه ای از خانم Đ.TP دریافت کرد ، که نگوین تان بین را به دلیل رفتار ناشایست با فرزندخوانده اش ، نوه DB (15 ساله) محکوم کرد.

اخبار حقوقی 24 ساعته: اخبار جدید در مورد تیراندازی Duong Min Tuen ، به طور زنده ، هنگام آزمایش غلظت الکل 4

نمایشگاه های مصادره شده. عکس توسط اخبار VTC

به طور مشخص ، حدود ساعت 7:00 صبح روز 3 ژانویه ، با استفاده از این موقعیت هنگامی که خانم پی در اتاق خواب بود ، بین از اتاق خواب به اتاق بیرون رفت. در آن لحظه ، بین دید که بی روی تشک افتاده است ، بنابراین با بی زن زنا کرد ، وی توسط خانم پی گیر شد و به اداره پلیس گزارش شد.

در طول تحقیقات ، پلیس دریافت که از سال 2014 نگوین Thanh Binh و خانم P. به عنوان زن و شوهر (بدون ثبت نام ازدواج) با هم در یک پانسیون در تام آن (منطقه Long Thanh) و D.TB زندگی می کنند فرزند خانم پ.

با استفاده از زمان غیبت خانم پی. در کار ، بین مرتباً با استفاده از زور و کلمات تهدیدآمیز مرتکب اعمال زشت علیه ب شد.

در کلانتری ، Bean به جرم خود اعتراف کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *