خانواده فروپاشید ، و هان تای تو دوست خود را با درد و رنج فرستاد

خانواده فروپاشید ، و هان تای تو دوست خود را با درد و رنج فرستاد

[ad_1]

مرگ ناگهانی اخیر وان کوانگ لانگ در سن 41 سالگی به دلیل سکته مغزی دوستان و عموم مردم را متحیر و متاسف کرد. با توجه به آگهی منتشر شده در وب سایت هان تای تو ، دوست نزدیک وانگ کوانگ لانگ ، مراسم عزاداری و ورود محلی طی 3 روز از 2 ژانویه تا 4 ژانویه در محل تشییع جنازه کوتیس برگزار می شود. خانه تشییع جنازه. سپس سوزاندن بدن در ساعت 12:45 روز 4 ژانویه به وقت محلی انجام می شود.

لحظه اعزام وانگ کوانگ لانگ به سوزاندن جنازه: خانواده سقوط کرد ، هان تای تو اشک وداع با دوست خود را ریخت 1

وان کوانگ لانگ را برای سوزاندن بدن می برند ، خاکستر این هنرمند فقید را به ویتنام می فرستند

اخیراً تصاویر مربوط به مراسم سوزاندن جنازه Wang Quang Long توسط هان تای تو به اشتراک گذاشته شد. فضای عزاداری در حالی که بدن وان کوانگ لانگ را آرام آرام به محل سوزاندن جنازه منتقل می کردند ، پوشانده شد. نزدیکان این هنرمند فقید ، از درد گریه کردند. دوست نزدیک یکی از اعضای سابق گروه 1088 ، هان تای تو ، نتوانست جلوی اشک هایش را بگیرد. شاید در چند روز گذشته ، اگرچه از مرگ دوست نزدیکش شوکه شده بود ، اما هان تای تو درد او را سرکوب کرده بود ، بنابراین عمه و عموی وان کوانگ لانگ از او مراقبت کردند.

لحظه ای که وانگ کوانگ لانگ به سوزانده شدن فرستاده می شود: خانواده سقوط می کند ، هان تای تو از دوستش اشک می ریزد 2

هان تای تو از دیدن دوستش خفه شد

لحظه ای که وانگ کوانگ لانگ به سوزاندن جنازه فرستاده شد: خانواده فروپاشید ، هان تای تو برای خداحافظی با دوستش اشک ریخت 3

او سعی کرد درد خود را کنترل کند تا او و خانواده وان کوانگ لانگ بتوانند پست خود را در آمریکا به پایان برسانند.

پس از پایان مراسم تشییع جنازه ، صفحه شخصی هان تای توو نیز از طرف خانواده اش خطوطی را برای به اشتراک گذاشتن داشت تا از همه تشکر کند: ‘متشکرم. خانواده می خواهند از تمام دعاهای همکاران و همچنین حضار در همه جا تشکر کنند. دوستان از دور وقت خود را به دیدار خواننده Van Quang Long می گذرانند. خانواده می خواهند از شما تشکر کنند.

لحظه ای که وانگ کوانگ لانگ به سوزاندن جنازه فرستاده می شود: خانواده به هم می ریزد ، هان تای تو برای خداحافظی از دوستش اشک می ریزد 4

خانواده این هنرمند فقید در هنگام خداحافظی مجروح شدند

انتظار می رود گرد و غبار وان کوانگ لانگ در هواپیما گرفته شود تا در 7 ژانویه به بخور برگردد. همسر سابق وانگ کوانگ ، Long Ai Wang ، پس از ورود به ویتنام ، توسط والدین این هنرمند به وی سپرده خواهد شد تا امور وی را در ویتنام انجام دهد و خاکستر او را برای دفن در خانه ، کنار مزار مادربزرگش دریافت کند.

پیش از این ، والدین وان کوانگ لانگ در مصاحبه ای که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد ، اقدام به پذیرفتن عروس دوم نکردند ، زیرا این دو هنوز ازدواج خود را ثبت نکرده اند ، لین لان و وان کوانگ لانگ ازدواج نکرده اند. قانونی به همین دلیل ماجرای حادثه هنرمند فقید در ویتنام از خانواده اش به همسر اول او آی وانگ سپرده شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *