خانه بسیار نازک و فوق العاده کوچک در دونگ نای باعث تب شده است ، شگفت آور است که هر کسی می تواند زندگی کند

خانه بسیار نازک و فوق العاده کوچک در دونگ نای باعث تب شده است ، شگفت آور است که هر کسی می تواند زندگی کند

[ad_1]

این خانه محلی برای بازگشت اعضا پس از ساعت کاری پر فشار است. در ویتنام ، موارد زیادی از خانه های بسیار نازک و بسیار کوچک در وسط شهر وجود دارد. صاحبان این خانه ها بر اساس صندوق محدود زمین یا بدون بودجه ، چنین خانه های “یک نوع” ساخته اند.

اخیراً ، یک خانه “خواهر بزرگ” با خانه های بسیار ضعیف در دونگ نای ظاهر شد. مساحت این خانه کوچک فقط یک ماشین و یک نفر است که باعث تعجب جامعه آنلاین می شود. در خارج ، مردم می توانند یک خانه 2 طبقه بسیار کوچک را که با مقوا راه راه پوشیده شده است ، درهای طراحی شده مانند یک خانه واقعی مشاهده کنند. با این حال ، لازم به ذکر است که در اطراف این خانه فوق العاده نازک زمین خالی وجود دارد.

خانه بسیار نازک و فوق العاده کوچک در دونگ نای باعث تب می شود ، شگفت آور است که هر کسی می تواند 1 زندگی کند

عکس هایی که باعث بیماری پا و دهان می شوند. عکس: فیس بوک

به محض به اشتراک گذاشتن عکس ، بسیاری از مردم اظهار نظر کردند که شاید خانه فقط محلی برای پارک ماشین باشد. با این حال ، بسیاری از نظرات دیگر موافق نیستند ، زیرا خانه کوچک دارای 2 طبقه ، بسیار خوب طراحی شده است. سرانجام ، حقیقت آشکار شد. داخل خانه برای جا دادن مبلمان اساسی مانند یخچال ، سینک ظرفشویی ، کابینت های پلاستیکی ، میزهای آشپزخانه کافی است … مشخص شده است که خانه دارای مساحت 1.3 متر در 10 متر ، تا 1 طبقه همکف و 1 طبقه است.

در جهان ساخت چنین خانه های فوق العاده نازکی غیر معمول نیست. در چین ، این شهر زمانی به خانه ای فقط 3 متر مربع معروف بود ، اما در داخل آن هنوز هم کاملاً با امکانات اولیه مانند تختخواب ، سینک ظرفشویی ، آشپزخانه مجهز شده است … یا معمار معروف وانگ بو لمنزال یک بار یک خانه ساخته است. مساحت این خانه فقط 1 مترمربع است تا افراد بتوانند برداشت خود را از کلمه “خانه” تغییر دهند.

یک خانه بسیار کوچک و فوق العاده کوچک در دونگ نای تب ایجاد می کند ، من باور نمی کنم کسی بتواند 2 زندگی کند

فضای داخلی خانه. عکس: thethaohcm

هنگام بازگشت به یک خانه منحصر به فرد در دونگ نای ، بسیاری از مردم گفتند: “اگر خوشبختانه آنها فقط زمینی دارند که نمی خواهند یک خانه بزرگ بسازند” ، نظرات بسیاری نیز وجود دارد که: “خیلی کوچک به نظر می رسد ، اما من فکر می کنم طراحی خانه زیبا است ، مانند یک خانه واقعی. کسی باید زندگی کند “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *