خانم Tan Vlog بدبخت بود زیرا این منظره از بین رفت ، برادران تلویزیون Tam Mao توسط باد با بزرگترین ویلا تحت پوشش 2.5 میلیارد VND از بین رفتند

خانم Tan Vlog بدبخت بود زیرا این منظره از بین رفت ، برادران تلویزیون Tam Mao توسط باد با بزرگترین ویلا تحت پوشش 2.5 میلیارد VND از بین رفتند

[ad_1]

به مدت یک سال ، بسیاری از کانال های Youtube به دلیل محتوای نامناسب بر سر موج تحریم ها جنگیدند ، برادران تلویزیون Tam Mao هنوز هم “نیرویی” بسیار قابل احترام هستند. تلویزیون Tam Mao هنوز تعداد بازدیدها و هزینه های جدید را بسیار پایدار نگه می دارد و به “درآمدزایی” از ویدئوها برای تجارب زندگی و غذا کمک می کند.

برادران تلویزیون تام مائو بزرگترین ویلا را با 2.5 میلیارد دونگ در دهکده 1 نشان می دهند

در آوریل 2020 ، مائو کا هنگامی که ملک با شکوه خود را در Ba Vi نشان داد ، مردم را تحسین کرد. ویلای 800 متری که از طریق Vlog ارائه شده است ، باعث تحسین مردم شده و تصور می کند که ارزش قطعاً نوع درستی نیست.

برادران تلویزیون تام مائو بزرگترین ویلا را با 2.5 میلیارد دونگ در دهکده 2 نشان می دهند

برادران تلویزیون تام مائو بزرگترین ویلا را با 2.5 میلیارد دونگ در دهکده 3 نشان می دهند

برادران تلویزیون تام مائو بزرگترین ویلا را با 2.5 میلیارد دونگ در دهکده 4 نشان می دهند

چندی پیش ، نوبت مائو دی بود که پس از ماه ها ساخت و تکمیل ، ویلا را به طور رسمی بازسازی کند.

به طور خاص ، میک کاربر TikTok در نزدیکی خانه مائو دی فیلم ویدئویی از یک خانه دار مرد YouTuber متولد 2000 را فاش کرد و فاش کرد که بخشی از ویلا به عنوان … بزرگترین دهکده در نظر گرفته می شود ، تعجب مردم.

برادران تلویزیون تام مائو بزرگترین ویلا را با 2.5 میلیارد دونگ در دهکده 5 نشان می دهند

به گفته مالک ، ویلا مائو د 4 اتاق خواب در حدود 300 متر مربع دارد. در بیرون خانه های تفریحی خانه های چلایی وجود دارد که می توانید از چای و یک مخزن ماهی Koi لذت ببرید. مشخص شده است که هزینه ساخت این ویلا و خرید مبلمان چیزی در حدود 2.5 میلیارد VND است.

برادران تلویزیون تام مائو بزرگترین ویلا را با 2.5 میلیارد دونگ در دهکده 6 نشان می دهند

فضای داخلی همچنین نشان می دهد که چگونه برادران تام مائو از زمان تبدیل شدن به یوتیوب ، “تکان می خورند”. از تختخواب ، مبلمان ، یخچال گرفته تا آشپزخانه ، همه مدل های مدرن و گران قیمت هستند.

برادران تلویزیون تام مائو بزرگترین ویلا را با 2.5 میلیارد دونگ در دهکده 7 نشان می دهند

برادران تلویزیون تام مائو بزرگترین ویلا را با 2.5 میلیارد دونگ در دهکده 8 نشان می دهند

برادران تلویزیون تام مائو بزرگترین ویلا را با 2.5 میلیارد دونگ در دهکده 9 نشان می دهند

برادران تلویزیون تام مائو بزرگترین ویلا را با 2.5 میلیارد دونگ در دهکده 10 نشان می دهند

با مراجعه به تام مائو ، بسیاری از افراد دیگر نباید احساس غریبی داشته باشند. این نام مشترک و همچنین یک کانال سرگرمی معروف یوتیوب است که توسط برادران Le Manh Cuong (SN 1991 ، یعنی Ca Mao Dai Ca) و Nguyen Van Dung (SN 2000 ، یعنی Mao De De) ایجاد شده است. .

اگرچه آنها از نظر محتوایی متنوع نیستند و فقط حول جوک های زندگی روزمره می چرخند ، کانال آنها تعداد زیادی دنبال کننده دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *