خانم Phuong Hang “صورت خود را فشار داد” ، و باعث شد Dam Vinh Hung “گلو سفت” شود وقتی ادعا می کند به قانون تکیه می کند

خانم Phuong Hang “صورت خود را فشار داد” ، و باعث شد Dam Vinh Hung “گلو سفت” شود وقتی ادعا می کند به قانون تکیه می کند

[ad_1]

در چند روز گذشته ، پرونده بین Dam Vinh Hung و Phuong Hang ، شامل مبلغ خیریه تا 96 میلیارد VND ، باعث هیجان در جامعه آنلاین شده است. پیش از این ، Dam Vinh Hung جریان طولانی داشت که از شایعه فوق صحبت می کرد و مستقیماً نام Phuong Hang را ذکر می کرد.

Phuong Hang اعلام کرد ،
اسکرین شات ها

دام وین هون گفت: “من شما را به چالش می کشم که گزارش 1.9 کیلوگرمی را به مبلغ 96 میلیارد دور بیندازید؟ آیا در مورد موضوع دیگری چرخ می زنید؟ واقعا بچه گانه است. از آنجا که او به اشتباه من را به سرقت 96 میلیارد دانگ پول خیریه متهم کرد و مدعی شد که 1.9 کیلوگرم اوراق بهادار وجود دارد ، من به صراحت اعلام کردم که می خواهم قانون و بانک این صورت حساب را با ارزش واقعی حساب من بررسی کنند.

اگر او اشتباه کند ، 1 الماس را از دست می دهد. اما تا کنون او در انجام این کار کوتاهی کرده است. بنابراین این درگیری به جستجوی حقوقی برای عدالت تبدیل می شود.

Phuong Hang اعلام کرد:
عکس: اینترنت

اگر هنوز می خواهید به من تهمت بزنید ، لطفاً رویای خود را در مورد بیانیه و 1.9 کیلوگرم کاغذ به واقعیت تبدیل کنید. انتظار دارم مقاله ای را که در اختیار دارید ، با اعداد کثیف ، همانطور که تصور کرده اید بارگذاری کنید. من برای اطمینان از شفافیت حساب خود را طبق قانون بررسی می کنم.

من ، Huynh Minh Hung ، یعنی Dam Vinh Hung ، من برای اثبات بی گناهی خود به طور رسمی به این داستان استناد می کنم و افتخار ، تهمت و توهین را به افتخار دیگران افشا می کنم. آنچه باید گفته شود در دادگاه گفته می شود. ”

Phuong Hang اعلام کرد:
اسکرین شات ها

Phuong Hang نیز زمانی که Dam Vinh Hung این حرکت را انجام داد ، یک سیو قوی داشت. به طور خاص ، مدیرعامل زن گفت: “وین هون سد همچنان قضاوت می کند ، من منتظر هستم. و این بیانیه برای پول مردم اجباری است. همه چیز باید روشن و شفاف باشد ، نه برای تبادل مفاهیم و مدیریت افکار عمومی.”

کشور دام وین هنوز اظهارنظر جدیدی نکرده است. تاریخ خیریه بسیاری از هنرمندان ویتنامی هنوز هم یک موضوع داغ امروز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *