خانم ثو هوای همسرش را به ثو فوونگ متهم می کند و باعث ناپایداری خانواده NS Chi Chi می شود

خانم ثو هوای همسرش را به ثو فوونگ متهم می کند و باعث ناپایداری خانواده NS Chi Chi می شود

[ad_1]

دقایقی پیش ، خانم Thu Hoai به مقاله ای طولانی ادامه داد که در آن به هر اشتباه شوهر خواننده Thu Phuong – دونگ تیلور اشاره شده است. بهترین دوست من ترن تان تأیید می کند که آنچه من قبلا نوشتم اشتباه نیست. تو هوی حتی گفت که افراد زیادی هستند که برای حمایت از او در مواجهه با دونگ تیلور پیام هایی ارسال کرده اند.

خانم ثو هوای شوهر خود را از ثو فوئونگ متهم می کند که خانواده NS چی چی را بی ثبات می کند 1

خانم ثو هوای شوهر خود را از ثو فوونگ متهم می کند که خانواده NS Chi Chi را بی ثبات می کند 2

خانم تو هوی به حمله به دونگ تیلور ادامه داد.

خانم توآ هوای در مقاله خود از دانگ تیلور نیز انتقاد کرد ، اما خانواده هنرمند چی تای در میان غم و اندوه و گیجی پایدار نیستند ، که منجر به نیاز به اصلاح می شود:

شما به خانواده چی تای عذرخواهی می کنید که آقای دونگ سیاه است. به دلیل او ، خانواده در هنگام خوابیدن پایدار نیستند. آیا می دانید چرا چی تین ، در وسط گیجی ، مجبور شد به مصاحبه برود و التماس کند ، “فقط پول در بیاورید ، اما با وجدان خود زندگی کنید”؟ آیا می دانید هوی تام چه کسی گفت “کلمات ، از آسیب رساندن به خانواده خود جلوگیری کنید”؟ به دلیل خانواده آنها ، از همه چیز عذاب خورده بودند ، زیرا او این ویدیوی “جذاب” را منتشر کرد تا بتواند آن را دریافت کند. اقوام نمی توانند بروند ، اجازه دهید کانال YouTube عکس بگیرد و عکس بگیرد – آیا احساسات آنها را درک می کنید؟

خانم ثو هوای شوهر خود را از ثو فوونگ متهم می کند که خانواده هنرمند چی تای را بی ثبات کرده است 3

شوهر خواننده پنج Phuong به طور مستقیم به فرودگاه رفت تا مرحوم NS Chi Tai را به خانه تشییع جنازه برساند. عکس اینترنتی

امیدوارم متوجه نشدی روش کار او همیشه فقط در یک جهت بوده است: علیرغم همه چیز به نفع او. تاکنون ، مردم هنوز نمی دانند که چگونه او مخفیانه وارد فرودگاه شد تا شلیک کند تا جایی که کسی این مسئولیت را به او سپرد. چه حسی دارد که تظاهر می کنی خانواده دیگری هستی ، حتی اگر به آن نگاه کنی ، درست است؟

خانم ثو هوای شوهر خود را از ثو فوونگ متهم می کند که خانواده هنرمند چی تای را بی ثبات کرده است 4

خوشبختانه برای او ، مراسم خاکسپاری نمی خواست معامله بزرگی انجام دهد و علیه این شرکت حمل و نقل به دلیل اجازه ورود افراد ثبت نام نشده به دادگاه شکایت کرد چون حتی نزدیکان آقای تای نیز در تمام مدت التماس می کردند که او را ببینند اما او نتوانست. و یک فرد غیر منتظره این کار را برای آنها انجام می دهد. وی سپس دسته ای از افکار عمومی را ترک کرد که “چرا دانگ بلک وارد شد اما خانواده اش نمی توانند وارد شوند”؟ اشک برای گریه برای بستگان صرف می شود ، نه گریه برای بلایی که او آورده است! “

سرانجام ، خانم تو هوای تأیید کرد: “پول مهم است ، اما عزت و شرافت شما نیز بسیار مهم است ، مگر نه این ، سرگین؟ “

در حال حاضر ، شو Phuong همسر خواننده پس از پست جدید خانم Thu Hoai هیچ حرکتی ندارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *