خانم ثو هوای در وسط عکس مرحوم NS Van Quang Long از کلمات قوی با همسرش Thu Phuong استفاده می کند

خانم ثو هوای در وسط عکس مرحوم NS Van Quang Long از کلمات قوی با همسرش Thu Phuong استفاده می کند

[ad_1]

در چند روز گذشته ، عزیمت خواننده وانگ کوانگ لانگ باعث شوکه شدن مردم و مجروح شدن همکاران وی شده است. با این حال ، پس از عزیمت وی ​​، مشکلات زیادی بوجود آمد که مردم را قادر به لرزش نکرد.

اخیراً ، سر و صدای میان دونگ تیلور – همسر خواننده Tu Fuong و خانم Tu Hoi باعث سر و صدا در شبکه های اجتماعی شده است. بر این اساس ، همه چیز با دون تیلور ، ارسال عکس های نزدیک از بدن خواننده فقید وان کوانگ لانگ آغاز شد. تو هوآی بلافاصله انتقاد کرد. نکته قابل توجه ، گرچه اقدامات همسر ثو فونگ بسیاری از مردم را ناراضی می کند ، اما توآ هوآی نیز از کلمات دشوار برای صحبت استفاده می کند و بحث و جدال زیادی را برانگیخته است.

خانم ثو هوای در میان عکس مرحوم NS Van Quang Long 1 از کلمات قوی با همسرش Thu Phuong استفاده می کند

دونگ تیلور با انتشار عکسی نزدیک از بدن هنرمند فقید وان کوانگ لانگ ، سر و صدایی به پا کرد

خانم ثو هوای در میان اختلافات بر سر عکس مرحوم NS Van Quang Long 2 از کلمات قوی با همسرش Thu Phuong استفاده می کند

تو هوای یکباره بی ادبانه صحبت کرد

قبل از این حادثه ، جHồng Thu Phương برای روشن کردن نظر خود وضعیت طولانی را ارسال کرده است. وی گفت که مسئولیت خود را فقط به عنوان یک ارتباط دهنده انجام داده و اخبار را برای عموم مردم دور کرده است.

به تازگی، خانم Tu Hoai همچنان پاسخ تند و کنایه آمیز شوهر خواننده Tu Puong را دریافت کرد. هنگامی که او فکر می کند زوجین با زنان باعث می شوند دن تیلور چهره خود را در نظر بسیاری از مردم از دست بدهد. به ویژه ، او از کلمات تحریک آمیز برای صحبت در مورد مسائل استفاده می کند:من در فکر استفاده از آن بودم ، احساس کسل شدن صورتم کردم ، بنابراین حتی زحمت ایجاد آن را هم نداشتم.

خانم ثو هوای در میان اختلافات بر سر عکس مرحوم NS Van Quang Long 3 ، از همسر خود با همسرش Thu Phuong استفاده می کند

این زیبایی هنوز “دست دوتایی” جنجالی دارد

در این داستان ، افکار عمومی ملکه Tu Hoi را به دلیل استفاده از کلمات حساس و تند برای انتقاد محکوم می کند و معتقد است که او باید در جهت تقاضای بیشتر اظهار نظر کند.

علاوه بر این ، داستان انتشار دونگ تیلور ، که بسیاری از افراد را روشن کرد ، نیز موافق بود. با این حال ، او نباید از سخنان تند و غیرقابل قبول خطاب به Thu Hoai استفاده کند ، یا از ضرب المثلی که خانم Miss را جذب می کند ، مانند “زبان دوران فضیلت خانم” در وضعیت خود استفاده کند. .

خانم ثو هوای در میان اختلافات بر سر عکس مرحوم NS Van Quang Long 4 از کلمات قوی با همسرش Thu Phuong استفاده می کند

به نظر می رسید که این صدا هیچ نشانه ای از توقف ندارد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *