خانم ته ون دونگ می خواست پس از 3 نسل نفرین با زندگی خود روبرو شود ، خانم داو کانگ لی بلافاصله آب سرد ریخت.

خانم ته ون دونگ می خواست پس از 3 نسل نفرین با زندگی خود روبرو شود ، خانم داو کانگ لی بلافاصله آب سرد ریخت.

[ad_1]

پس از یک سال عدم پخش ، اخبار مربوط به Tet 2021 با اپل کوآن با استقبال گسترده طرفداران روبرو شد. از زمان نشت غیر رسمی ، بسیاری از مردم انتظار داشتند که امسال یک نمایش اپل در آسمان برگزار شود ، پر از گوش های لذت بخش و شیرین از هنرمندان مشهور.

Health Apple قهرمانی است که برای هنرمند Van Dung “مانند کفش اندازه گیری می شود”.

به تازگی ، هنرمند وانگ دونگ عکس های پشت صحنه هنرمندان را از عمل سیب کوآن به اشتراک گذاشته است. دیده می شود که آمادگی هنرمندان بسیار فوری و جدی بود ، تمرین شبانه و شبانه برای جلب توجه بدون ناامید کردن انتظارات مخاطبان.

به موقع برای تحریف زندگی خود ، خواهر ته در کنار خانم داو مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

مانند سالهای دیگر ، هنرمند Van Dung هنوز مسئولیت این کار را بر عهده خواهد گرفت سیب طبی با دستیابی به موفقیت ضد اپیدمی در سال 2020 ، بخش بهداشت مورد توجه ویژه قرار می گیرد ، بنابراین این خانم هنرمند با اطمینان اظهار داشت: “خانواده من که 3 نسل کار و کار کرده اند ، نفرین شده اند و من حق دارم از زندگی این زوج لاف بزنم.”

دستاوردهای آنها مهم نیست ، زیر چشم 2 “پرستش کننده خائو داو” بسیاری از سیب ها باید خسته و توضیح دهند.

اما به نظر می رسد خانم ته به زودی کمی اعتماد به نفس دارد. ته علی رغم موفقیت هایش در سال های گذشته فراموش کرده است که هنوز کاستی هایی وجود دارد که عبور از چشم زوج کائو-داو قطعاً غیرممکن است.

در حال حاضر ، هنرمندان بسیار فوری و جدی عمل کرده اند ، شب و روز برای جلب توجه بدون اینکه عاشق انتظارات مخاطب شوند ، تمرین می کنند.

و البته خانم داو كونگ لی به سرعت دستگاه پزشکی را در رابطه با افزایش قیمت تجهیزات پزشکی كه در بیمارستان باخ می اتفاق افتاد ، مورد بررسی قرار داد: “و اکنون پرونده” تورم قیمت “تجهیزات پزشکی در مورد نحوه اداره لنگر است.”

بلافاصله پس از انتشار ، خط نظرات خانم داو به سرعت مورد توجه کاربران آنلاین قرار گرفت. بسیاری از مردم وقتی دیدند خانم دو توسط خانم داو لگد شده و “بلافاصله آب سرد را ریخت” احساس “ناآرامی” کردند. خانم ته ناامید از اینکه خفه شده است ، مقاله تحریک آمیز منتشر کرد: “North Head بسیار پوسیده است.”

گرچه هنوز روی آنتن نرفته است ، اما عمل شعبده بازی “پر از نمک” دو شخصیت اپل کوآن نوید می دهد که در شب سال نو خنده کامل به همراه داشته باشد.

Apple Quan یا Meet up در پایان سال یک غذای معنوی است که مخاطبان ویتنامی هر سال را تا بهار دوست دارند. از طریق نقش ها ، چشم انداز جامعه در بسیاری از جنبه ها به معتبرترین شکل به تصویر کشیده می شود. لحن شوخ طبعانه تا حدودی کنایه آمیز است ، مستقیم به نظر می رسد – این مشکلی است که سالها باعث محبوبیت نمایش شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *