خالق اتر هنوز مالیات دریافت می کند ، اگرچه او 50 تریلیون شیبا اینو به هند اهدا کرد

خالق اتر هنوز مالیات دریافت می کند ، اگرچه او 50 تریلیون شیبا اینو به هند اهدا کرد

[ad_1]

در مصاحبه اخیر ، جوانترین میلیاردر ارز رمزنگاری شده جهان ، بوترین ، 27 ساله ، گفت که وی به عنوان یک شهروند سنگاپور ، جایی که قوانین مالیاتی واضح تری نسبت به ایالات متحده یا کانادا وجود دارد ، مالیات دریافت می کند. بنابراین بوترین واجد شرایط تخفیف مالیاتی نیست.

از خالق اتر هنوز مالیات گرفته می شود ، اگرچه او 50 تریلیون شیبا اینو به هند 1 اهدا کرد
وسواس شیبا اینو از آنجا آغاز شد که سازندگان این ارز رمزنگاری شده داوطلبانه تریلیون دونگ به بوترین منتقل کردند. آنها معتقدند که بوترین این ارز رمزپایه را نمی فروشد. با این حال ، او آن را به خیریه داد و بخشی از آن را نابود کرد. تصاویر

ویتالیک بوترین بنیانگذار Ethereum است – دومین ارز رمزنگاری شده در جهان بعد از بیت کوین. این محصول در سال 2013 با تیمی از بنیانگذاران از جمله گاوین وود ، جو لوبین و میهای آلیسی ایجاد شده است.

از خالق اتر هنوز مالیات گرفته می شود ، اگرچه او 50 تریلیون شیبا اینو به هند 2 اهدا کرد
ویتالیک بوترین ، بنیانگذار ارز دیجیتالی Ethereum ، اخیراً نام خود را در لیست جوانترین میلیاردرهای جهان با دارایی بیش از یک میلیارد دلار ثبت کرد.

در چند روز گذشته ، بوترین پس از آوردن 50 هزار میلیارد سکه شیبا اینو با ارزش حداکثر 2 میلیارد دلار ، که به عنوان هدیه ای توسط توسعه دهندگان به عنوان راهی برای پس انداز پول دریافت کرد ، مورد توجه بازار ارزهای رمزپایه قرار گرفت. برای ترویج راه اندازی ارز رمزنگاری شده برای موسسات خیریه.

از خالق اتر هنوز مالیات گرفته می شود ، اگرچه او 50 تریلیون شیبا اینو به هند 3 اهدا کرد
ویتالیک بوترین در سن 27 سالگی جوانترین میلیاردر جهان در زمینه ارزهای رمزپایه شد. عکس: بلومبرگ

اخیراً ، سرمایه دار ارز دیجیتال 27 ساله مقدار زیادی سکه اهدای شیبا اینو ، معادل نصف سکه های موجود در بازار را از بین برد.

Shiba Inu ، ارز دیجیتال ناشی از افزایش غیر منطقی قیمت Dogecoin ، اخیراً نیز یک پدیده با نوسانات شدید قیمت بوده است. در نتیجه ، هنگامی که مبلغ 50 هزار میلیارد دلار شیبا اینو دونگ به 800 میلیون دلار رسید ، کمک های بوترین نیز ناپایدار شد.

با وجود اهدای 50 تریلیون شیبا اینو به هند 4 ، از خالق Ether هنوز مالیات دریافت می شود
به گفته بلومبرگ ، سهام بنیانگذار اتر Buterin حدود 333،520 ETH ، به ارزش 1.09 میلیارد دلار ، و قیمت اتر 3،278 دلار برآورد شده است.

علاوه بر میلیاردر ایلون ماسک ، بوترین یکی از تأثیرگذارترین افراد در بازار ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر است.

با این حال ، رویکرد بوترین باعث می شود که این جوان 27 ساله کمتر از آنچه که ایلون ماسک میلیاردر معروف عجیب و غریب انجام داده ، مورد انتقاد قرار گیرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *