حتی خوک ها در برابر گرما به تهویه مطبوع مجهز شده اند ، طرفداران سرشان را تکان می دهند: “من به خوبی خوک نیستم”

حتی خوک ها در برابر گرما به تهویه مطبوع مجهز شده اند ، طرفداران سرشان را تکان می دهند: “من به خوبی خوک نیستم”

[ad_1]

در روزهایی که استانهای شمالی و شمالی داغ آتش بودند ، تهویه مطبوع بلافاصله به عشق واقعی تبدیل شد. حتی کولر گازی از طریق شبکه هایی مانند “اندازه گیری” عشق تحریک می شود ، که هرکسی کولر دارد یک معشوق نیز خواهد داشت. با این حال ، افراد اینترنتی نمی توانستند باور کنند که حتی خوک هایی که در انبار خوابیده اند به تهویه مطبوع مقاوم در برابر حرارت مجهز شده اند.

به طور خاص ، در تصویری که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است ، افراد اینترنتی نمی توانند از خوک خواری ، که دارای تهویه مطبوع برای جلوگیری از گرما است ، متعجب نشوند. صاحب این عکس گفت که مالک یک دستگاه تهویه مطبوع خریداری کرده و آن را در انبار نصب کرده تا به دو خوک که قصد “پرش” دارند را سرویس دهد.

حتی خوک ها در برابر گرما به تهویه مطبوع مجهز شده اند ، طرفداران آنها را نگاه می کنند و سرشان را تکان می دهند:

به دلیل ترس از گرما ، خوکها “بیهوش” می شوند ، بنابراین از این تهویه مطبوع با تمام ظرفیت در خدمت مادر و دختر خوک دیگر استفاده می شود.

حتی خوک ها در برابر گرما به تهویه مطبوع مجهز شده اند ، طرفداران به آنها نگاه می کنند و سرشان را تکان می دهند:

این ماجرا بلافاصله به یک موضوع داغ برای بحث در شبکه های اجتماعی تبدیل شد. بسیاری از کاربران اینترنتی همین عقیده را دارند: “من حتی به اندازه خوک خوب نیستم.” حتی برخی از کاربران شبکه به این خوک دعوت شده اند تا … بخوابند تا خنک شوند!

حتی خوک ها در برابر گرما به تهویه مطبوع مجهز شده اند ، طرفداران به آنها نگاه می کنند و سرشان را تکان می دهند:

با این حال ، شبکه های بسیاری دیگر با تجربه “3 نسل پرورش خوک” وجود دارد ، که می گوید این یک حرکت هوشمندانه توسط صاحب مزرعه است. دلیل آن این است که هزینه فعلی شیر خوک بسیار گران است زیرا او می خواهد هم از گاوها و هم از خوک ها محافظت کند ، بنابراین مالک برای تهویه هوا با یک تهویه مطبوع سرمایه گذاری می کند.

حتی خوک ها به تهویه هوا مجهز شده اند ، طرفداران آنها را تماشا می کنند و سرشان را تکان می دهند:

– خوک 12 کیلویی 2.7 میلیون -3 میلیون VND / سر است. یک گله کامل 12 نفره هم پول زیادی است.

– صاحب مزرعه کولر نصب کرد و به تماشای خوک خوابید. از آنجا که خوک باید دراز بکشد وگرنه او آنرا له خواهد کرد ، اما این آسمان آنجا خوابیده و به تماشای خوک می نشیند ، عرق کردن خانواده من برای 3 نسل خوک پرورش داده است ، بنابراین من این را می دانم.

– خوک باردار است ، کولر را نصب نمی کند تا آن را خنک کند ، خیلی گرم است ، بارداری چه مشکلی دارد ، من ده ها میلیون دونگ خرج می کنم ، سرمایه گذاری درست است.

در حال حاضر ، این حادثه همچنان در حال دریافت نظرات و تعاملات زیادی از طرف جامعه آنلاین است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *