جوانانی که مهربانی دارند شلوار شما را قرض می گیرند و سپس … پول را در جیب خود “حمل می کنند”

جوانانی که مهربانی دارند شلوار شما را قرض می گیرند و سپس … پول را در جیب خود “حمل می کنند”

[ad_1]

این اتفاق غیر معمول نیست که جوانان ویتنامی لباس را از دوستان خود قرض می گیرند. با این حال ، به ندرت اتفاق افتاده است که شما به شما چیزی قرض داده باشید ، یک مرد جوان پول شما را سرقت کرده است. به ویژه ، مرد جوانی به نام D. برای تمیز كردن و قرض گرفتن شلوار موقت به خانه می آید و می یابد كه بیش از 11 میلیون دانگ وجود دارد. اگرچه برای بازپرداخت پول متصل شده اید ، اما. مصمم به پرداخت نکردن

جوانانی که لطف دارند به شما شلوار قرض دهند و سپس ...
تصویر

طبق روزنامه Nguoi Lao Dong در تاریخ 27 ژانویه ، مرد جوانی به داشتن عمد اموال متهم شد. لازم به ذکر است ، دلیل این است که او “بی احتیاط” تمام پول را هنگام مراجعه به شما برای قرض گرفتن چیزهایی که خشم بسیاری از مردم را برداشته ، برد. متهم NT D. توسط HCND شهرستان داك میل ، استان داك نونگ به جرم تصرف غیرقانونی در اموال تحت تعقیب قرار گرفت.

اطلاعات اولیه می گوید که در 17 اکتبر سال 2020 ، Đ بیایید و به تمیز کردن خانه در خانه خود کمک کنید. L. سپس مرد جوان شلوار L. را قرض گرفت تا هنگام تمیز کردن بپوشد. پس از دادن شلوار به شما ، L. تازه فهمید كه مقدار زیادی از جیب خود را فراموش كرده است ، یعنی 11.2 میلیون.

ه. وقتی فهمید پول جیبش پس داده نشده است ، با یکی از دوستانش تماس گرفت تا فوراً مرا تحویل بگیرد. این مقدار برای خرید تی شرت 100 هزار VND و 500 هزار VND برای مصارف مختلف استفاده می شود. باقیمانده پولی که او به دوستش نگه داشت ، این ارزش به حدود 10.6 میلیون کاهش یافت.

مرد جوانی که به اندازه کافی مهربان است و می تواند شلوار خود را به شما بدهد و پول را در جیب خود
این مبلغ به پلیس پس داده شد. عکس: دن سه

در 18 اکتبر سال 2020 ، اگرچه L. برای ملاقات درخواست پرداخت کرد ، اما قبول نکنید ، بنابراین L. تصمیم گرفت که به پلیس گزارش دهد. همان روز ،. مبلغ باقیمانده حدود 10.6 میلیون VND به کلانتری تحویل داده شد و پس از آن توسط پلیس به دلیل داشتن اموال تحت تعقیب قرار گرفت.

پس از اشتراک اطلاعات ، جامعه آنلاین از این اقدام خشمگین شد. توصیه می شود ملک را تحویل بگیرید و پس دهید ، نیازی به گفتن نیست که این مالکیت نیز به دوست شما تعلق دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *