جهان در متن ترجمه Covid-19 متفاوت از سال جدید 2021 استقبال می کند

جهان در متن ترجمه Covid-19 متفاوت از سال جدید 2021 استقبال می کند

[ad_1]

سال جدید 2021 در حال آمدن است ، اما امسال زمانی بسیار ویژه است که کشورهای جهان از 2021 در متن Covid-19 استقبال می کنند ، که هنوز هم بسیار پیچیده است.

همچنین به دلیل وضعیت اپیدمی ، بسیاری از کشورهای جهان برای اطمینان از ایمنی مجبور به لغو یا تغییر عادت های خود برای دیدار با سال جدید 2021 هستند. بنابراین ، جو در آستانه 2021 جدید در برخی کشورها مانند گذشته هیجان انگیز نبود.

نیوزلند رسماً از یک لحظه مقدس که از سال قدیم به سال جدید تغییر می کند استقبال می کند. اوکلند پس از دفع م effectivelyثر COVID-19 توسط نیوزلند ، با آتش بازی سال 2021 را تبریک گفت.

جهان در متن ترجمه Covid-19 متفاوت از سال جدید 2021 استقبال می کند

آتش بازی در برج اسکای در بندر اوکلند ، نیوزیلند. تصاویر Zuma Press / PA

اولین مکان برای دیدار با 2021 جدید است بندر سیدنی. با این حال ، به گفته رویترز ، قبل از سال نو هنوز کاملا ساکت بود. امسال سیدنی برای جلوگیری از شیوع Covid-19 باید در خانه بماند و سال نو را در تلویزیون جشن بگیرد.

جهان در متن ترجمه Covid-19 متفاوت از سال جدید 2021 استقبال می کند

بندر سیدنی ، محل آتش بازی امسال ، بی سابقه و ساکت بود. عکس رویترز

که در روسیه با نزدیک شدن به سال جدید نیز کاملا خالی از سکنه است. مردم روسیه بیش از کریسمس ، که در 7 ژانویه برگزار می شود ، به دلیل اکثر مردم پیرو ارتدکس ، شب سال نو را پیش بینی می کنند. با این حال ، رویدادهای عمومی امسال لغو شده اند یا به بسیاری از مناطق محدود شده اند.

جهان در متن ترجمه Covid-19 متفاوت از سال جدید 2021 استقبال می کند

پارک پاتریوت در کوبان ، روسیه نیز تعداد کمی دارد. عکس توسط رویترز

که در برادر، در پایان سال خیابان هنوز کمیاب است علاوه بر لغو آتش بازی و شمارش معکوس از حوادث ، همچنین نشانه هایی در خیابان وجود دارد که به همه افراد در خانه یادآوری می کند سال جدید را با خیال راحت جشن بگیرند. آتش بازی در رودخانه تیمز ممنوع است ، اما برج ساعت بیگ بن به 12 ظهر می رسد.

جهان در متن Covid-19 4 متفاوت از سال جدید 2021 استقبال می کند

تجمع جمعیت در انگلیس نیز در حال لغو است. عکس توسط رویترز

که در آمریکاتوپ کریستالی معروف در Times Square ، نیویورک نصب شده است. رویداد شمارش معکوس سال نو همچنان برگزار می شود و به صورت زنده پخش می شود ، اما به استثنای کارمندان دعوت شده اورژانس ، ساکنان مجاز به جمع شدن در اینجا برای جشن سال نو هیجان انگیز مانند بقیه نیستند. سال

جهان در متن Covid-19 5 متفاوت از سال جدید 2021 استقبال می کند

رویداد شمارش معکوس سال نو همچنان برگزار می شود و به صورت زنده پخش می شود. عکس رویترز

که در تقوا، در آستانه 2020 جدید ، آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان سخنرانی کرد. در تبریک سال نو. “این روزها و این هفته ها … برای کشور ما اوقات سختی است. و برای مدتی خواهد بود.”

همچنین انتظار می رود جشنواره های سال نو با ممنوعیت فروش آتش بازی آرام باشد ، اقداماتی که تعداد افرادی را که می توانند در جمع جمع شوند به شدت محدود می کند.

جهان در متن ترجمه Covid-19 متفاوت از سال جدید 2021 استقبال می کند

نخست وزیر آلمان همچنین از همه خواست که سال نو را در سکوت جشن بگیرند. عکس رویترز

ژاپن سال را طبق تقویم از 1/1 شروع کنید و تا 3/1 ادامه دهید. نخست وزیر یوشیهیده سوگا از مردم این کشور خواست تا سال نو را بی سر و صدا جشن بگیرند و از تشکیل اجتماعات خانوادگی و دوستانه برای محدود کردن تعداد فزاینده عفونت ها خودداری کنند.

جهان در متن ترجمه Covid-19 به گونه ای متفاوت از سال جدید 2021 استقبال می کند

یک جفت کیک غول پیکر در برپایگاه مقدس آتسوتا جینگو در شهر ناگویا ، ایچی ، ژاپن ارائه می شود امسال به کمتر از 10 نفر کیک های تهیه شده از یک کیسه برنج پیشنهاد شده است تا خطر ابتلا به nCoV کاهش یابد. عکس رویترز

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *