جزئیات بیشتر با علائم س questionال نشان داده می شود

جزئیات بیشتر با علائم س questionال نشان داده می شود

[ad_1]

در روزهای آغازین سال 2021 ، پرونده کریستین داچرا (متولد 1997) ، مهماندار هواپیمای فیلیپینی ، پس از مهمانی سال نو با گروهی از مردان در کانون توجه و شهرت رسانه ها درگذشت.

مهماندار در اولین روز سال جدید تصادف می کند: جزئیات بیشتر با علائم سو susp ظن ظاهر می شود 1

در 11 ژانویه ، ژنرال دبولد سیناس ، رئیس پلیس ملی فیلیپین ، دستور تحقیق داخلی در مورد خطاهای احتمالی پلیس در شهر ماکاتی در پرونده کریستین آنجلیکا داچرا را صادر کرد.

وب سایت کامی اخیراً اعلام کرده است که برخی از اولین عکسهای مهمانان اتاق 2207 ، جایی که مهمانداران در مهمانی سال نو شرکت می کنند ، اعلام شده است. تصاویر دوربین امنیتی مربوط به میهمانان اتاق 2207 نیز در رسانه ها به اشتراک گذاشته شد.

مهماندار در اولین روز سال جدید تصادف می کند: جزئیات بیشتر با علائم بازجویی 2 ظاهر می شود

آقای فردیناند لاوین ، معاون بخش تحقیقات ملی فیلیپین.

طی یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 12/1 ، آقای فردیناند لاوین ، معاون اداره ملی تحقیقات فیلیپین ، همچنین گفت که آنها در حال تحقیق در مورد اتاق دیگری در هتل بودند که دونده داچرا و گروهی از دوستان در آن سازمان یافته بودند. مهمانی سال نو.

مهماندار در اولین روز سال جدید تصادف کرد: جزئیات بیشتر با علائم مشکوک وجود دارد 3

وزیر دادگستری مناردو گوارا تأیید کرد که تیم پزشکی قانونی اداره تحقیقات ملی (NBI) نمونه ادرار را از بدن خانم خانه گرفته اند. این کمک می کند تا اطلاعات زیادی در اختیار تیم پزشکی قانونی قرار گیرد.

این اتاق 2009 است ، در زیر اتاق های 2207 و 2209 واقع شده است. “در هنگام بررسی صحنه جرم ، ما به اتاق 2009 رفتیم. با توجه به سطح تماس یا اهمیت این اتاق برای این حادثه ، ما آن را به بخش تحقیقات مرگ سپردیم.، آقای لاوین گفت ، و گفت: هتل بزرگ گاردن در حال همکاری با پلیس برای ارائه جزئیات در مورد این حادثه است که فیلیپین را شوکه کرد.

مهماندار هواپیما در اولین روز سال جدید تصادف می کند: جزئیات بیشتر با علائم بازجویی 4 ظاهر می شود

نماینده یک هتل در شهر ماکاتی نیز در رسانه ها تایید کرد که میزبان و گروه دوستانش از طریق وب سایت هتل 3 اتاق (2207 ، 2209 و 2009) را رزرو کرده اند.

مهماندار در اولین روز سال جدید تصادف می کند: جزئیات بیشتر با علائم سingال 5 نشان داده می شود

دبولد سیناس ، مدیر PNP (پلیس ملی فیلیپین) ، همچنین در طی یک کنفرانس خبری تایید کرد که وی هنوز معتقد است مرگ داچرا مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است ، با استناد به شواهدی که وی اظهارات PNP نمی تواند به اشتراک بگذارد.

سخنگوی هتل گفت آنها نمی دانند مهمانانی که این سه اتاق را رزرو کرده اند یکدیگر را می شناسند یا نه و نمی دانند که آنها قصد دارند در هتل مهمانی بگیرند.

“از طریق آزمایش ، آنها دریافتند كه گروهی از افراد كه همدیگر را می شناسند ، از جمله 9-10 نفر ، در 3 اتاق مختلف با دیگر دوستان خود بودند. در حال حاضر ، هویت مهمانان در اتاق از سال 2009 اعلام نشده است.توسط هتل گفته شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *