ثبت یک رکورد جدید

ثبت یک رکورد جدید

[ad_1]

امروز جدیدترین قیمت بنزین را به روز کنید ، آخرین اخبار مربوط به قیمت بنزین ، قیمت جهانی نفت در حال حاضر یک هفته افزایش چشمگیر را تجربه کرده است.

اخبار امروز قیمت بنزین در جهان

آخرین اخبار قیمت بنزین امروز ، آخرین قیمت های بنزین جهانی ، قیمت جهانی نفت خام در حال پایان یافتن اولین هفته معاملات سال جدید است ، زمانی که به 8٪ جهش می کنند و ششمین هفته متوالی افزایش هستند.

در همین حال ، در پایان آخرین جلسه هفته ، نفت خام شیرین سبک WTI تحویل داده شده در فوریه با 52.73 دلار در هر بشکه جهش کرد و نفت برنت در مارس به 56.36 دلار در هر بشکه رسید.

>> همچنین نگاه کنید به: آخرین به روزرسانی قیمت طلا امروز 1/10: افتادن در یک چاله عمیق با اختلاف زیادی ، خریداران “آغوش”

کارشناسان می گویند قیمت نفت در هفته گذشته با اطلاعات مربوط به کاهش داوطلبانه تولید عربستان در فوریه و مارس پشتیبانی شده است.

آخرین اخبار قیمت بنزین امروز 10/1: ثبت یک رکورد جدید 1

آخرین اخبار قیمت بنزین امروز ، قیمت بنزین رکورد جدیدی را در ابتدای سال به ثبت رساند. عکس: Vnexpress

در همین حال ، بسیاری از پیش بینی ها نشان می دهد که استاندارد جهانی قیمت نفت برنت تا اواسط سال 2021 به 60 دلار / بشکه افزایش می یابد.

تحلیلگران می گویند تقاضای نفتی چین در ماه های اخیر در حال افزایش است.

داده ها نشان می دهد که تقاضا برای نفت در این کشور در حال حاضر در دسامبر سال 2020 کاهش می یابد.

امروز آخرین اخبار قیمت بنزین در بازار داخلی را اعلام کنید

آخرین قیمت داخلی بنزین امروز ، یک قیمت دوره ای 15 روزه بنزین ، تنظیم شده توسط وزارت صنعت و تجارت ، نشان می دهد که متوسط ​​قیمت تمام شده بنزین در بازار سنگاپور طی 15 روز گذشته تمایل به افزایش شدید نسبت به دوره قبلی

در همین حال ، از قیمت بنزین RON92 در حال حاضر برای تهیه E5 RON92 با متوسط ​​قیمت 55.73 دلار در هر بشکه استفاده می شود. قیمت بنزین RON95 به طور متوسط ​​56.81 دلار در هر بشکه است.

بنابراین ، تاکنون قیمت بنزین 4.5 درصد نسبت به متوسط ​​قیمت 15 روز قبل افزایش یافته است.

عصر امروز قیمت بنزین همچنان در حال افزایش بود و این چهارمین افزایش متوالی در چند وقت اخیر محسوب می شود.

در اوایل دوره اصلاح در 26 دسامبر ، قیمت بنزین E5 RON92 کمی به 389 VND / لیتر تنظیم شد (پس از مصرف با یک صندوق تثبیت کننده 1200 VND / لیتر) ، بنزین RON95 با 472 VND / لیتر افزایش یافت (هزینه های عملیاتی از صندوق 350 VND / لیتر ، ایجاد 100 VND / لیتر).

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *