تیمی از پرتغال را به بازی اضافه کنید و دلیل بسته نشدن آینده را فاش کنید

تیمی از پرتغال را به بازی اضافه کنید و دلیل بسته نشدن آینده را فاش کنید

[ad_1]

بعد از یک سری شایعات مبنی بر اینکه دروازه بان شماره 1 تیم ملی ویتنام برای بازی فوتبال به ژاپن نقل مکان می کند ، آینده دنگ ون لام هنوز یک علامت سوال بزرگ است. اخیراً یک تیم پرتغالی برای دریافت امضای یک دروازه بان ویتنامی-روسی در این مسابقات شرکت کرد.

یک سری از

به گفته نماینده ون لام ، علاوه بر دینامو مسکو ، باشگاه SC SC Braga نیز خواهان جذب این دروازه بان است. با این حال برخلاف دینامو و اوزاکا ، این علاقه یک طرفه براگا بود. هیچ مذاکره رسمی بین ون لام و این باشگاه صورت نگرفت.

در لیگ پرتغال ، براگا پس از 13 مسابقه با 27 امتیاز در رده 4 جدول رده بندی قرار دارد. SC Braga همچنین باشگاهی است که در لیگ اروپا بازی می کند. این تیم مرحله گروهی را پشت سر گذاشته و در مرحله حذفی به مصاف آ اس رم می رود.

یک سری از

اگرچه باشگاه ژاپنی ، سرزو اوساکا ، اولین تیمی بود که اعلام کرد می خواهد ون لام را بخرد ، اما در واقع تیم ملی هنوز گزینه های دیگری قبل از امضای قرارداد ندارد. اگر او بخواهد به ژاپن برود ، باید قبل از امضای قرارداد رسمی برای گرفتن ویزا در ژاپن اقدام کند ، در آزمایشات Covid-19 شرکت کند.

با استفاده از این زمان ، هر دو دینامو مسکو و اس اس براگا در تلاشند امضای دروازه بان متولد سال 1993 را بدست آورند. بنابراین ، هر چیز دیگری توسط ون لام تصمیم می گیرد.

به گفته آندره سخنگوی گروشین ، دنگ ون لام در بستن آینده نتوانسته است زیرا عوامل بیشتری را در نظر دارد. ون لام نیز می خواهد تصمیم بگیرد که فوتبال ویتنام را مفید جلوه دهد.

یک سری از

این واقعیت که دروازه بان های متولد 1993 به ژاپن ، روسیه یا پرتغال نقل مکان کرده و در تیم های معروف فوتبال بازی می کنند چیزی بیش از انگیزه برای بازیکنان خارج از کشور است که باعث افتخار هواداران می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *