تیئو بائو تراموا مرد جدیدی دارد ، Tuan Tran پس از “هل دادن به قایق” یک حرکت مرموز دارد

تیئو بائو تراموا مرد جدیدی دارد ، Tuan Tran پس از “هل دادن به قایق” یک حرکت مرموز دارد

[ad_1]

به تازگی ، در صفحه شخصی خود ، حرکت جدید Tuan Tran توجه طرفداران را به خود جلب کرده است. در آن زمان ، Tuan Tran علاوه بر اینکه عکسی پر از کاریزما را نشان می داد که زیبایی زیبا و اندام کامل او را نشان می داد ، متن آهنگ Black Vau را نیز به امانت گرفت تا یک عکس معنادار را به اشتراک بگذارد.

“شما برو دنبال ، من پنهان می شوم ، شما مخفی می شوی ، من نمی توانم آن را پیدا کنم. قلبم چروک نشده است ، در پایان تلاش خود را برای غرق شدن از دست دادم. ” Tuan Tran در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشت.

Tuan Tran بعد از آن یک حرکت غیرمنتظره انجام داد
Tuan Tran یک خط برای به اشتراک گذاشتن صفحه شخصی خود ارسال کرد. عکسهای صفحه

مقاله بلافاصله مورد توجه بسیاری از طرفداران قرار گرفت. بسیاری از مردم زیبایی و کاریزمای زیبای Tuan Tran را تحسین می کنند. این لحظات نادر است که بازیگر “پدرخوانده” پس از “تحت فشار قرار گرفتن” توسط تیئو بائو تراموا ، اظهارات احساسی را برای “گوش دادن” در صفحه شخصی خود ترک می کند.

Tuan Tran به عنوان یک هنرمند خوش تیپ و با استعداد شناخته می شود اما مطمئنا بعد از نسخه سینمایی پدرخوانده بیشترین تأثیر را روی مخاطب خواهد گذاشت. او نه تنها به خاطر زیبایی زیبای خود تعارف کرد ، بلکه Tuan Tran نیز با بازی احساسی خود تأثیر زیادی ایجاد کرد. Tuan Tran پس از ایجاد یک چرخش بزرگ در زندگی حرفه ای خود ، به تماشاگران نزدیک شد و قصد داشت یک جلسه طرفداران برگزار کند ، اما به دلیل همه گیر شدن این جلسه به تعویق افتاد. این بازیگر در صفحه شخصی خود یک سری عکس منتشر کرد که نشان از لوکس بودن مد و جذابیت جذاب او دارد.

Tuan Tran پس از آن اقدام غیرمنتظره ای را انجام داد

Tuan Tran در کار خود نه تنها به موسیقی و مد توجه داشت ، بلکه مهارت بازیگری خود را نیز نشان داد. Tuan Tran به عنوان یک بازیگر جوان با استعداد ، همیشه از طریق هر پروژه انتظارات زیادی را از مخاطب دریافت می کند.

Tuan Tran پس از آن اقدام غیرمنتظره ای را انجام داد
Tuan Tran پس از آن اقدام غیرمنتظره ای را انجام داد
عکس های کاریزماتیک Tuan Tran بسیار مورد توجه جامعه آنلاین قرار گرفته است. عکس توسط FBNV

در مورد زندگی شخصی او ، Tuan Tran کاملا مخفی است. برای آخرین بار در داستان عاشقانه ، این بازیگر با تیو بائو تراموا “قایق را هل داد”. Tuan Tran و Thieu Bao Tram پس از حضور در یک رویداد با هم ، حتی اگر آنها با هنرمندان دیگر فیلمبرداری می کردند و به هم نزدیک نبودند ، بازهم علاقه تماشاگران را جلب کردند.

Tuan Tran بعد از آن یک حرکت غیرمنتظره انجام داد
تراموا تیئو بائو با Tuan Tran “قایق را هل داد”.

هر دو ظاهر آنها بسیار زیبا است به طوری که طرفداران گروه تجارت نمایش “قایق را هل می دهند” برای این زوج. نه تنها این ، کاربران شبکه همچنین زیر پست Thieu Bao Tram نظراتی را مبنی بر اینکه خواننده “آیا تنها بودن ناراحت است” را در حال نوشیدن قهوه با Tuan Tran گرفتند. این شبهه “ملاقات” این دو را ایجاد می کند. با این حال ، این تنها نظرات یک طرفه کاربران شبکه است ، واقعیت این است که همه باید منتظر صحبت خودی باشند.

Tuan Tran بعد از آن یک حرکت غیرمنتظره انجام داد
عکسهای صفحه

اخیراً ، تیئو بائو تراموا پس از قطع رابطه با سون تونگ به عشق جدیدی مشکوک شده است. به طور خاص ، پخش کننده ViruSs به طور ناگهانی فیلم واکنش MV Love Rosie به Thieu Bao Tram را منتشر کرد و افشاگری های غیرمنتظره ای در این زمینه صورت گرفت. لازم به ذکر است که این بار این استریمر مرد نیز اشاره ای به داستان عشق Son Tung و Thieu Bao Tram داشت. VirusS گفت: “من به عنوان کسی که عاشق تراموا و پسر است ، فکر می کنم دوست مرد در MV آسیب پذیر است. از آنجا که مردم به چنین کیف دستی علاقه مند هستند ، هنگام حضور در حمله بسیار آسان است.”

Tuan Tran بعد از آن یک حرکت غیرمنتظره انجام داد
بازی Thieu Bao Tram و بازی برتر مردان در MV جدید.

با این حال ، VirusS همچنین زیبایی زیبای Thieu Bao Tram را تمجید و حتی نشان داد ، “من گفتم من بچه ها را برای واکنش آزار می دهم ، اما مردم قبلاً این پسر را دارند ، نوبت من نیست.” پخش کننده مرد بلافاصله بسیاری از مردم را به شک واداشت که او مخفیانه فاش می کند که Thieu Bao Tram پس از 4 ماه جدایی با Son Tung عاشق جدیدی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *