توی تین نشان می دهد که ترن تان با مشکل پول خیریه روبرو شده است که 4.3 میلیارد VND پیدا نکرده است

توی تین نشان می دهد که ترن تان با مشکل پول خیریه روبرو شده است که 4.3 میلیارد VND پیدا نکرده است

[ad_1]

در روزهای اخیر ، اخبار مبنی بر اینکه هنرمند Hoai Linh هنوز مبلغ 14 میلیارد VND ارسال شده توسط خیرین برای حمایت از مردم منطقه مرکزی تحت تأثیر سیل را نگه داشته ، افکار عمومی را برانگیخته است. اگرچه او در مورد دلیل این تأخیر صحبت کرد ، اما این توضیحات فقط مردم را بیش از پیش عصبانی کرد.

وقتی هنوز همه جنجال های پیرامون Hoai Lin فروکش نکرده است ، MC Tran Thanh نام بعدی است که درگیر “درام” پول خیریه می شود.

Tran Than با مشکل پول خیریه روبرو است ، طرف Tui Tian نشان می دهد 4.3 میلیارد 1 مقدار یافت نشد
Tran Thanh نام بعدی است که در اختلافات خیریه شرکت دارد. عکس: اینترنت

همه چیز با ارسال توی تین ، خواننده آغاز شد و از کسانی که او را اهدا کردند و در سفر اخیرش برای حمایت از مردم ویتنام مرکزی او را همراهی کردند ، تشکر کرد.

با این وجود نام ترن تان در این پست ذکر نشده است. قبل از آن ، MC در Rap Viet طی 3 روز 8.3 میلیارد VND جمع آوری کرد. با این حال ، چون او نتوانست برای هدیه دادن به مردم به منطقه سیل زده برود ، Tran Than پول را توزیع کرد تا آن را برای سایر هنرمندان که در اینجا کارهای خیریه انجام می دهند ، ارسال کند.

Tran Than با مشکل پول خیریه روبرو است ، طرف Tui Tian نشان می دهد 4.3 میلیارد 2 مقدار یافت نشد
پست ترن تان ، که به وضوح بیان می کند که مبلغ 4.3 میلیارد VND برای کمک به مردم در منطقه مرکزی به Thuy Tien ارسال شده است. عکس: Thanh Nien

این مبلغ 8.3 میلیارد VND به 3 حساب تقسیم می شود که 4.3 میلیارد VND به حساب خواستار حمایت از خواننده Thuy Tien واریز می شود. بنابراین وقتی نام تران تان در این پست نبود ، بسیاری از افراد همسر کنگ وین را به بی مهری متهم می کردند.

با این حال ، توی تین با عدم ذکر نام تران ثان در این پست کاملاً توجیه شده است. اخیراً با جوانان و کارگرانتوی تین گفت که او هنوز 4.3 میلیارد VND که Tran Thanh به حساب او ارسال کرده بود پیدا نکرده است.

ترن تانث درگیر پول های خیریه شد ، حزب توی تین فاش کرد که مبلغ 4.3 میلیارد 3 یافت نشد
توی تین گفت که او مبلغ 4.3 میلیارد دلار را در این حساب پیدا نکرده است. عکس: اینترنت

در توضیح این ، توی تین گفت که این ممکن است به این دلیل باشد که حساب او به روز نشده است ، زیرا پول زیادی به طور مداوم منتقل می شود. جریان وجوه نقد خیلی سریع است ، هر دقیقه هزاران انتقال وجود دارد ، بنابراین کنترل تمام پول های منتقل شده غیرممکن است.

توئی تین همچنین گفت که ترن تان هرگز با او تماس نگرفت تا به او اطلاع دهد که پول ارسال شده است یا نه. این خواننده همچنین اعتراف کرد که به دلیل مشکل حساس پول ، مسئولیت درخواست پول را ندارد ، در آن زمان او بیش از حد مشغول کنترل آن بود.

Tran Than با مشکل پول خیریه روبرو است ، طرف Tui Tian نشان می دهد 4.3 میلیارد دلار 4 یافت نشد
عکس: اینترنت

در پایان ، Thuy Tien تماس گرفت اگر Tran Thanh و خدمه بتوانند با پرداخت اطلاعات ، تاریخ ، نام فرستنده و مبلغ مجوز پرداخت صادر کنند ، او از بانک می خواهد و دوباره آن را بررسی می کند.

تران ثان هنوز پاسخی به این حادثه نداده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *