تویوتا ویوس با دارایی های حتی گرانتر از ماشین ، دریا فوق العاده زیبای سه ماهه 7 را به دست آورد

تویوتا ویوس با دارایی های حتی گرانتر از ماشین ، دریا فوق العاده زیبای سه ماهه 7 را به دست آورد

[ad_1]

با مراجعه به پلاک های زیبا ، بسیاری از افراد غالباً به فکر سوپراسپرت های گران قیمت یا اتومبیل های لوکس هستند. اما بسته به شانس راننده ای که پلاک خودرو را فشار می دهد ، حتی اتومبیل های معروف ممکن است پلاک تغییر دهنده زندگی داشته باشند.

به تازگی ، کاربران شبکه تصویر یک راننده Toyota Vios را به اشتراک گذاشته اند که پنج چهارم برنده دریا است: 30G.777.77. معروف است که صاحب ماشین در منطقه با دین هانوی زندگی می کند.

خوک مفهومی شرق ، شماره 7 ، اگر به تنهایی بایستد ، عدد زیبایی نیست. با این حال ، تعداد سه ماهه هفتم معنی خوبی دارد و بیش از همه به راحتی قابل یادآوری است و یک توالی دیجیتالی قابل مشاهده است.

نسخه Toyota Vios 2020 بسته به نسخه ویتنام از 470 تا 570 میلیون قیمت دارد. افزودن پلاک پنج ربع می تواند این خودرو را دو برابر ارزشمند کرده و به مالک خودرو کمک کند تا صدها میلیون سود دونگ کسب کند. بسیاری از بازیکنانی که سرگرمی جمع آوری اعداد زیبا ، فنگ شویی در ویتنام را دارند ، مایل به صرف مقدار زیادی پول برای داشتن چنین صفحات به یاد ماندنی هستند.

چندی پیش به یاد داشته باشید ، صاحب هوندا رویا در هانوی آدرس در Cau Giay دریاچه هشت محله فوق العاده زیبا را به دست آورد.

شناخته شده است که مالک این ماشین را به کمتر از 800 میلیون VND فروخته است ، چند برابر ارزش واقعی موتور سیکلت افسانه ای از ژاپن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *