تویوتا از نظر رقبا خالی از لطف نیست ، یک ماشین الکتریکی زیبا و مقرون به صرفه با 2 صندلی را روانه بازار کرده است

تویوتا از نظر رقبا خالی از لطف نیست ، یک ماشین الکتریکی زیبا و مقرون به صرفه با 2 صندلی را روانه بازار کرده است

[ad_1]

پس از بسیاری از اجراها ، تویوتا سرانجام خودروی الکتریکی مدل ژاپنی به نام C + pod را رسماً عرضه کرد. ظاهر کوچک تنها با 2 صندلی ، اما آنچه باعث توجه بیشتر آن می شود ، قیمت نسبتاً “نرم” آن است که فقط 1.65 میلیون ین معادل 370 میلیون VND است.

تویوتا برای اینکه از رقبا پیشی نگیرد ، یک ماشین الکتریکی فوق العاده زیبا و دو نفره با قیمت

غلاف تویوتا C +

شناخته شده است که مدل اتومبیل برقی ، C + pod نامیده می شود ، یک ماشین الکتریکی کوچک است که به ویژه برای مشتریانی ایجاد شده است که به دنبال خودروی کوچکی هستند که با سرعت حرکت می کند ، باعث صرفه جویی در مصرف سوخت می شود و در محیط زیست ایمن است.

تویوتا برای اینکه از رقبا پیشی نگیرد ، یک ماشین الکتریکی 2 نفره بسیار نرم

می توان گفت که در مقایسه با محصولات قبلی ، این محصول تغییر تویوتا را برای مطابقت با روند برقی سازی اتومبیل ها نشان می دهد و در عین حال گامی محکم در آماده سازی برای اجرای دستور است. ممنوعیت فروش خودروهای بنزینی در ژاپن از سال 2030

تویوتا از نظر رقبا خالی از لطف نیست ، یک ماشین الکتریکی 2 نفره بسیار نرم

غلاف C + با ظاهر ساده ، سر کوتاه و بدن مربع متمایز است. سپر جلو / عقب و پوشش تیره تر ، لهجه های بیشتری را برای نمای بیرونی ایجاد می کند. چراغ های جلو به صورت افقی تنظیم شده اند ، در حالی که چراغ های عقب در امتداد ستون C قرار گرفته اند.

تویوتا برای اینکه از رقبا پیشی بگیرد ، یک ماشین الکتریکی 2 نفره بسیار نرم

ابعاد طولانی ، عریض و بلند مربوط به Toyota C + pod 2490 1، 1،290 1،5 1،550 (میلی متر) با حداقل شعاع چرخش 3.9 متر و فاصله دو محور 1780 میلی متر است. چرخ های 13 اینچی با لاستیک های 155 / 70R13 75S. در ژاپن ، لنت Toyota C + نسبتاً کم وزن است ، به لطف استفاده از مواد پلاستیکی برای جزئیات خارجی ، این خودرو دارای نسخه های G (689 کیلوگرم) و X (670 کیلوگرم) است.

تویوتا از نظر رقبا خالی از لطف نیست ، یک ماشین الکتریکی 5 نفره 2 نفره زیبا

نمای بیرونی لوکس است ، در داخل فضای داخلی مینیمال داشبورد صفحه سرگرمی ندارد ، در حالی که سرعت سنج در وسط است. از دیگر ویژگی های اختیاری ، صندلی ها به دلیل کوچک بودن ماشین خیلی جادار نیستند.

تویوتا از نظر رقبا خالی از لطف نیست ، یک ماشین الکتریکی 5 نفره 2 نفره زیبا

این خودرو مجهز به یک باتری لیتیوم 9 کیلووات ساعتی است که در زیر صندلی جلو قرار گرفته است ، در ترکیب با یک موتور الکتریکی که حداکثر قدرت 9.2 کیلووات (معادل 12.3 اسب بخار) و گشتاور 56 نیوتن متر تولید می کند. با شارژر خود ، شارژ کامل تویوتا حدود 5 ساعت زمان می برد. بعد از هر بار شارژ ماشین می تواند 150 کیلومتر را طی کند ، حداکثر سرعت آن تا 60 کیلومتر در ساعت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *