تماشای Bebe که ادعا می کند “کارما از دهان او می آید” در میانه زمانی که هوانگ آن توسط خانواده همسر سابقش کشف شد.

تماشای Bebe که ادعا می کند “کارما از دهان او می آید” در میانه زمانی که هوانگ آن توسط خانواده همسر سابقش کشف شد.

[ad_1]

اخیراً شایعه معشوق بازیگر هوانگ آن – تام بیبه تصویری زیبا از اتومبیل گران قیمت به اشتراک گذاشته است. علاوه بر این ، عشق شنیداری هوانگ آن نیز به طور ضمنی زیر عکس اظهار داشت: “بخشش یک فضیلت است. کارما به دلیل دهان فرد است.”

بسیاری از کاربران آنلاین بلافاصله گفتند که Tham Bebe در حال دفاع از دادرسی دوست پسر Hoang Anh بود و اقدامات خانواده Quynh Nhu را محکوم کرد.

تماشای Bebe که ادعا می کند

تماشای بیب در حال اثبات کارمائی که در میان انتقادات خانواده همسرش از هوانگ آن ایجاد کرده است. عکس اینترنتی

چند روز پیش ، همسر سابق Hoang Ann به پخش زنده ادامه داد و چهره واقعی شوهرش را برملا کرد. زن ویتنامی در خارج از کشور گفت که هوانگ آن بی اختیار ، غیر مسئولانه با همسر و دخترش زندگی می کرد. نه تنها این ، بازیگر “برنج چسبناک با برنج چسبناک” همچنین از همسرش خواست آزمایش مجدد DNA دخترش را انجام دهد که باعث ناراحتی خانواده کوین نوو شد.

نه تنها کوین نو ، بلکه پدرشوهر هوانگ آن نیز برای داماد خود صحبت کرد. پدر شوهر هوانگ آن گفت: “من از آقای هوانگ آن می خواهم چه بگوید ، به خانه بروم و صحبت کنم. من به عنوان یک چهره عمومی می خواهم هوانگ حقیقت را بگوید. به خانه برو و مثل دو مرد صحبت کن.” من نمی خواهم بگویم “سنگ بزن تا پنهان شوی” ، بنابراین بسیاری از مردم به اینجا آمده اند تا چیزهایی را برای شما ببرند ، اما من نمی دهم. خانه را ترک کن.

تماشای Bebe که ادعا می کند

به Baby شایعات مربوط به قرار ملاقات با هوانگ آن نگاه کنید. عکس اینترنتی

به تازگی ، دوست نزدیک کوین نهو ، کمدین کوآ فام ، نیز جایگزین دوست پسر خود شد تا آنچه را که هوانگ آن به اشتراک می گذارد ، برای مطبوعات فاش کند ، کوین نوو را به وحشت متهم کرد و وقتی بسیاری از مردم خواستار دفاع او شدند ، شوکه شد. شوهر سابق.

علاوه بر این ، این مرد همچنین تأیید کرد که کوین نوو گاهی اوقات نیز نگرش خود را نسبت به پدر زنش ابراز می کند ، اما او فردی صریح و مستقیم بود. هنگامی که شوهر و پدرش به ایالات متحده مهاجرت کردند اما انگلیسی صحبت نمی کردند ، کوین نهو مراقب همه امور بود.

تماشای Bebe ادعا می کند که

هوانگ آن و همسر سابق کوئین نو. عکس اینترنتی

قبل از اتهامات علیه همسرش ، هوانگ آن توضیح داد و تایید کرد که اطلاعات همسر سابق وی جعلی است. در همان زمان ، بازیگر “برنج چسبنده” نیز از مخالفت با همسر سابق خود نمی ترسد که همه درگیری ها در روابط آنها به دلیل حسادت کورکورانه همسر سابق او است ، در عین حال او همچنین فاش کرد که همسرش حتی پسرش را کتک می زند زیرا او از شوهرش عصبانی بود و با پدر پیرش پراکنده بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *