ترینین سنگ پس از کشف رسوایی حریم خصوصی که صنعت سرگرمی چین را شوکه کرد ، بدشانس بود.

ترینین سنگ پس از کشف رسوایی حریم خصوصی که صنعت سرگرمی چین را شوکه کرد ، بدشانس بود.

[ad_1]

در روزهای اخیر ، ترینه سنگ همیشه نامی بوده است که در بسیاری از جستجوهای شبکه های اجتماعی در چین دیده می شود. رسوایی مربوط به دوست پسر سابقش تروونگ هانگ هنگامی که او به دلیل یافتن جایگزین و درخواست ترک فرزندش مورد انتقاد قرار گرفت ، فاش شد.

او نه تنها توسط طرفداران و رسانه ها طرد شد ، بلکه ترینه سنگ نیز با تبدیل شدن به اولین هنرمند نوشته شده توسط اداره رادیو ، فیلم و تلویزیون چین (کوانگ دین) در تاریخ Cbiz ثبت شد. قتل “، که به طور رسمی از تلویزیون ، سرگرمی و فیلم ممنوع شده است. حتی مارک ها نیز همکاری خود را با Trinh Sang به طور علنی لغو کرده و تمام مقالات قبلی مربوط به آن را حذف کرده اند.

کار او در ورطه سقوط قرار گرفت ، ترینین سنگ توسط کارمند سابق خود در معرض راز مرد واقعی خود قرار گرفت 1
ترین سنگ با یک رسوایی با عشق قدیمی اش فلج شد.

در میان یک زندگی شخصی پر سر و صدا در شبکه های اجتماعی چین ، مردی ظاهر شد که ادعا می کند کارمند سابق Truong Hang و Trinh Sang است و شخصیت واقعی این بازیگر را آشکار می کند. “من عاشق تو هستم. اولین. “

شغل او به ورطه سقوط می افتد ، ترینین سنگ توسط کارمند سابق خود در معرض خود واقعی خود قرار می گیرد 2
شغل او به ورطه سقوط می افتد ، ترینین سنگ توسط کارمند سابق خود در معرض خود واقعی خود قرار می گیرد 3
ترینه سنگ توسط کارمندان سابق خود در معرض خود واقعی خود قرار گرفت.

این مرد گفت: “Truong Hang به عنوان مدیر Trinh Sang کار می کرد ، همچنین یک مارک تجاری برای Trinh Sang افتتاح کرد. در روز تولد Trinh Sang او می خواست لباس ها را به طرفداران بفروشد تا از طرفداران پول بگیرد اما توسط Truong Hang متوقف شد. امضا شد ، Truong Hang سرانجام همه آن را خرید و به طرفداران Trinh Sang بازگرداند.

با بیان ترینه سنگ به دلیل ایجاد یک شرکت مد ، وی بیش از 300000 دست لباس از یک فروشگاه فروش مجدد دیگر خریداری کرد ، در نتیجه او فقط چند صد هزار ست را برای فروش بیرون آورد ، بقیه را او حمل کرد. ترینه سنگ برای اعلام 300000 مشاغل به این شرکت آمد. پس از اعلامیه ، او مجموعه های دیگر را کنار گذاشت. وی سپس آن را برای فروش در اینترنت قرار داد و فروخت و گفت که این موارد شرکت نبوده است.

آنها همچنین گفتند که 2 نفر افراد خوبی نیستند. وی همچنین گفت که Trinh Sang در ابتدا قول سرمایه گذاری 20 میلیون در این شركت را داده بود ، اما Truong Hang با دفاع از Trinh Sang ، به Trinh Sang گفت كه ابتدا 10 میلیون سرمایه گذاری كند و 10 میلیون مابقی برای اداره كاری پرداخت. وقتی 10 میلیون در شرکت هزینه شد ، 10 میلیون برای مدیریت دارایی برای مدیریت شرکت در نظر بگیرید. اما در پایان ، وقتی شرکت تعطیل شد ، ترینه سنگ قورت داد ، نه تنها شرکت را تعطیل کرد بلکه پول را پس نداد.

ترین سنگ به “الهه جوانی” معروف است و با فیلم های جوانی مانند “تماشای بارش شهاب سنگ” ، “دوستت دارم از نگاه اول” ، “انقلاب تابستانی نیامده” همراه است …

شغل او به ورطه سقوط می افتد ، Trin Sang توسط کارمند سابق خود در معرض خود واقعی خود قرار می گیرد 4
ترینه سنگ با رسوایی تکان دهنده ای حواسش را پرت کرد.

از آنجا که وارد صنعت سرگرمی شد ، ترین سنگ نیز با مشکلات زیادی مانند جراحی پلاستیک شکسته ، اکولایزر کم روبرو شد که متهم به عمل رقت انگیز پس از هر جدایی برای رنج بردن دوست پسر سابق خود بود. با این حال ، این بار ترین سانگ مجبور شد با صنعت سرگرمی به دلیل رسوایی جایگزین روبرو شود ، اما پس از آن کودک را که 7 ماه به سقط جنین نیاز داشت ، نپذیرفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *