ترک مراسم رژه ، مقیاس کوچک به دلیل همه گیری

ترک مراسم رژه ، مقیاس کوچک به دلیل همه گیری

[ad_1]

طبق کمیته تحلیف رئیس جمهور (PIC) ، جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب و همسرش جیل بایدن ، کمالا هریس ، معاون رئیس جمهور منتخب و همسرش ، رژه در خیابان پنسیلوانیا را از دست خواهند داد. در عوض ، آنها تیم افتخاری را در قسمت شرقی ساختمان کنگره ایالات متحده بازرسی می کنند. در این مرحله ، آقای بایدن آمادگی ارتش را برای جنگ ارزیابی خواهد کرد.

پس از مراسم افتتاحیه بال غربی پایتخت ، بایدن و همسرش توسط گارد افتخار از مسیر 15 تا کاخ سفید همراه می شوند.

طرح تحلیلی جو بایدن: حذف رژه ، مقیاس کوچک به دلیل همه گیری 1

مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن و معاون رئیس جمهور منتخب کامالا هریس رژه در خیابان پنسیلوانیا را از دست می دهد. عکس: گتی

PIC می گوید که تغییرات تحلیف به آمریکایی ها و بقیه جهان اجازه می دهد تا اولین خانواده ای را که بدون ازدحام جمعیت در گذشته به کاخ سفید آمده است ، کمک کند تا از شیوع Covid-19 جلوگیری کند. رژه تحلیف آقای بایدن به صورت زنده از تلویزیون پخش می شود. شرکت کنندگان در رژه هفته آینده اعلام می شوند. علاوه بر مراسم رژه ، برنامه های موسیقی و اجراهای هنری نیز برای ادای احترام به قهرمانان خط مقدم ضد اپیدمی برگزار خواهد شد.

امسال ، به دلیل همه گیر شدن پیچیدگی کوید -19 ، مراسم تحلیف رئیس جمهور آمریکا در مقیاس کوچکتر از سالهای گذشته است. مقامات در حال حاضر از آمریکایی ها می خواهند که برای شرکت در این مراسم به واشنگتن نیایند ، بلکه پخش مستقیم مراسم تحلیف را تماشا کنند. بلیط های افتتاحیه نیز به حدود 200000 محدود خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *