ترک مراسم رژه ، مقیاس کوچک به دلیل همه گیری

ترک مراسم رژه ، مقیاس کوچک به دلیل همه گیری


طبق کمیته تحلیف رئیس جمهور (PIC) ، جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب و همسرش جیل بایدن ، کمالا هریس ، معاون رئیس جمهور منتخب و همسرش ، رژه در خیابان پنسیلوانیا را از دست خواهند داد. در عوض ، آنها تیم افتخاری را در قسمت شرقی ساختمان کنگره ایالات متحده بازرسی می کنند. در این مرحله ، آقای بایدن آمادگی ارتش را برای جنگ ارزیابی خواهد کرد.

پس از مراسم افتتاحیه بال غربی پایتخت ، بایدن و همسرش توسط گارد افتخار از مسیر 15 تا کاخ سفید همراه می شوند.

طرح تحلیلی جو بایدن: حذف رژه ، مقیاس کوچک به دلیل همه گیری 1

مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن و معاون رئیس جمهور منتخب کامالا هریس رژه در خیابان پنسیلوانیا را از دست می دهد. عکس: گتی

PIC می گوید که تغییرات تحلیف به آمریکایی ها و بقیه جهان اجازه می دهد تا اولین خانواده ای را که بدون ازدحام جمعیت در گذشته به کاخ سفید آمده است ، کمک کند تا از شیوع Covid-19 جلوگیری کند. رژه تحلیف آقای بایدن به صورت زنده از تلویزیون پخش می شود. شرکت کنندگان در رژه هفته آینده اعلام می شوند. علاوه بر مراسم رژه ، برنامه های موسیقی و اجراهای هنری نیز برای ادای احترام به قهرمانان خط مقدم ضد اپیدمی برگزار خواهد شد.

امسال ، به دلیل همه گیر شدن پیچیدگی کوید -19 ، مراسم تحلیف رئیس جمهور آمریکا در مقیاس کوچکتر از سالهای گذشته است. مقامات در حال حاضر از آمریکایی ها می خواهند که برای شرکت در این مراسم به واشنگتن نیایند ، بلکه پخش مستقیم مراسم تحلیف را تماشا کنند. بلیط های افتتاحیه نیز به حدود 200000 محدود خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *