ترن تان به طور اتفاقی راز وحشتناک کائو تای پسر را فاش کرد

ترن تان به طور اتفاقی راز وحشتناک کائو تای پسر را فاش کرد

[ad_1]

به تازگی ، کائو تای پسر با یک ترن تانه در یک برنامه نمایشی شرکت کرده است. در اینجا ، صدای جاده بارانی به طور مداوم توسط شوهرش ، هری وون زده می شود.

به ویژه ، در مبادله با مخاطبان ، تران ثان همچنین نشان داد که کائو تای پسر هنگامی که 10 منطقه صاحب 10 خانه باشد ، رئیس املاک و مستغلات است. نه تنها در ویتنام ، بلکه در ایالات متحده نیز ، کائو تای سون صاحب یک آپارتمان فرقه ای است.

Cao Thai Son توسط Tran Thanh فاش شد تا غنی ترین راز تجارت نمایش را فاش کند 1

ترن تانث فاش کرده است که کائو تایلندی پسر یک مغازه دار املاک و مستغلات است. عکس اینترنتی

فاش کردن نیمه واقعی شوخی ترن تانه باعث شد تا كائو تای پسر فقط ساكت شود و بخندد. اگرچه او شوخی شوهرش هری وون را می شناسد ، اما در واقع کائو تای پسر نیز یک غول واقعی است.

در ویتنام ، Cao Thai Son صاحب بسیاری از آپارتمان ها و ویلاهای بزرگ است. علاوه بر این خواننده آواز “جاده به باران” نیز در باغی به مساحت 200 متر مربع صاحب دریاچه Koi میلیارد دلاری است. Cao Thai Son در میان بازیکنان ماهی Koi در شهر هوشی مین یک بازیکن ماهی معروف Koi است.

Cao Thai Son توسط Tran Thanh فاش شد تا غنی ترین راز تجارت نمایش 2 را فاش کند

ویلای باشکوه Cao Thai Son. عکس اینترنتی

در دهه 1990 ، Cao Thai Son یکی از صداهایی بود که قلب بسیاری از مردم را عاشق کرد. با این حال ، در سال های اخیر ، خواننده مرد از انتشار MV تنبل بوده و حضور محدودی در رویدادهای سرگرمی داشته است.

Cao Thai Son توسط Tran Thanh فاش شد تا غنی ترین راز تجارت نمایش را فاش کند 3

در جهان ، Cao Thai Son با داشتن ویلاهای گران قیمت و ماشین های فوق العاده مطابق با استاندارد غول ها است. عکس اینترنتی

سائو تای پسر در زندگی خصوصی ساکت و آرام ، با طلاق سکوت از همسر مخفی خود ، مردم را شگفت زده کرد. در اواخر مارس 2017 ، ناگهان کائو تای پسر اعلام کرد که عروسی او در سواحل بریزبن استرالیا برگزار شده است. تمام اطلاعات و همچنین پرتره ها برای خواننده مرد پنهان است. عروسی وی نیز با مشارکت برخی از نزدیکان و دوستان مخفیانه برگزار شد.

Cao Thai Son توسط Tran Thanh فاش شد تا غنی ترین راز تجارت نمایش 4 را فاش کند

مخزن ماهی کوی Cao Thai Son. عکس اینترنتی

نه تنها این ، مدیریت Cao Thai Son نیز اطلاعات عروسی را تأیید کرد. این مرد افزود که علاوه بر عروسی در کشور کانگورو ، عروس و داماد قصد دارند یک جشن عروسی برای دوستان و همکاران در ویتنام برگزار کنند.

>> بیشتر ببینید: به طور مخفیانه ، نها فونگ قوانین خود را زیر پا گذاشت ، حتی اگر خود واقعی خود را آشکار کند

Cao Thai Son توسط Tran Thanh فاش شد تا غنی ترین راز تجارت نمایش را فاش کند 5

کائو تای پسر با تجربه یک ازدواج فاسد ، زندگی انفرادی شادی را انتخاب می کند. این خواننده مرد گفت که از آنچه دارد احساس خوشبختی و رضایت می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *