ترن تان افتخار کرد که “همزاد” او به لطف هنرمند چی تای ، که اولین بار آن را کشف کرد ، از دست رفته است

ترن تان افتخار کرد که “همزاد” او به لطف هنرمند چی تای ، که اولین بار آن را کشف کرد ، از دست رفته است

[ad_1]

اخیراً MC Tran Thanh عکسی را با خواهر دوقلوی گمشده خود Toc Tien در استودیو با همان وضعیت وضعیت به اشتراک گذاشت: “در گذشته آقای چی تای اولین کسی بود که از Toc Tien به من گفت. برادر و خواهر! امروز عکس گرفتیم تا ببینیم …. درست است !!!! خوشگل ترم ببخشید !! “

ترن تان افتخار کرد که

ترنثان ادعا می کند که خوش تیپ تر از برادر گمشده خود است. عکس توسط FBNV

این عکس مورد توجه کاربران شبکه قرار گرفت. به نظر می رسد اولین کسی که کشف کرد ترن تان و توک تین مانند “دوقلوها” به نظر می رسند ، هنرمند فقید چی تای است. در عکس ، همسر هری وون و توک تین مدل موهای مشابهی دارند ، همان لباس ها ، که باعث می شود طرفداران هر دو به عنوان خواهر و برادر سر تکان دهند:

“با توجه به اینکه شاید آنها هر دو درک اجتماعی و رفتاری دارند که دارای اشتراکات بسیاری است ؛ مثل همیشه ، من فکر می کردم آنها دوقلو هستند ؛ این اولین بار بسیار شبیه بود. اول! اگر برادران از دست رفته دوباره یکدیگر را ببینند چه می شود! ؛ و آنها هر دو زیبا هستند ، اما Toc Tien یک زن زیبا است ، بنابراین او تسلط بیشتری دارد! …. “.

ترن تان افتخار کرد که

بارها پیش ، تران ثان و توک تین همان لحظات یک خانواده را داشتند. هر دو همکار نزدیک هستند و در حال حاضر در برنامه ها و بازی های تلویزیونی بسیار محبوب با هم کار می کنند.

Tran Thanh و Toc Tien هر دو زندگی خانوادگی کاملی دارند. در اوایل سال 2020 ، خواننده توک تین عروسی خصوصی با تعداد بسیار محدودی مهمان با هوانگ تولیور برگزار کرد. عروسی توک تین تنها دوستان نزدیک و برخی از نزدیکان هر دو طرف را دارد و رسانه ها در این امر دخیل نیستند.

ترن تان افتخار کرد که

توک تین پس از عروسی با هوانگ تولیور به سرعت به کار خود بازگشت. این زوج همچنین از به اشتراک گذاشتن لحظات شخصی در شبکه های اجتماعی خودداری می کنند.

در همین حال ، تران تان “برادر گمشده” نیز روزهای خوشی را با هری وون دارد. اگرچه آنها بیش از 4 سال است که ازدواج کرده اند ، اما این زوج طلایی در تجارت نمایشی ویتنام همیشه مانند وقتی که عاشق یکدیگر شده اند شیرین هستند.

ترن تان به لطف هنرمند چی تای ، که برای اولین بار 4 را کشف کرد ، دوقلوی گمشده خود را به نمایش گذاشت

مجموعه عکس ها ثابت می کند تران تانه و توک تین به برادران شباهت دارند. عکس اینترنتی

تران ثان و هری وون قدرتمندترین و ثروتمندترین زوج در صنعت سرگرمی ویتنام محسوب می شوند. شوهر یک فرقه MC یک چهره طلایی در بازی ها است ، همسر یک خواننده زیبا ، یک رویداد تبلیغاتی گران قیمت است.

علاوه بر هنر ، تران ثان و هری وون و همسرش نیز درآمد زیادی از تجارت خود کسب می کنند. Tran Thanh معروف است که صاحب یک رستوران زنجیره ای چینی است. هری وون نیز اخیراً به عنوان مدیر برند تجاری شناخته شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *