ترنس دوک بو با یک ژست سکسی در سطل زباله بازهم شهروندان را خفه کرد

ترنس دوک بو با یک ژست سکسی در سطل زباله بازهم شهروندان را خفه کرد

[ad_1]

Tran Duc Bo اخیراً در جامعه آنلاین نامی تب و تاب دار است. این به دلیل آرایش کره ای یک دختر تبدیل به یک پدیده شده است ، Tran Duc Bo به دلیل روند “گربه های تحریف شده” به عنوان tiktik “سقوط” ظاهر شد. هر ویدیوی Tran Duc Bo میلیون ها بازدید را به خود جلب می کند ، اگرچه نظرات بیشتر محکوم و مخالف است.

ترنس دوک بو شبکه را با حالت سکسی در سطل زباله

Tran Duc Bo با یک ژست سکسی در سطل زباله باعث خفگی شهروندان اینترنتی شد 2

با وجود همه این انتقادات ، ترنس داک بو دائماً جدیدترین “مجموعه ها” را منتشر می کند. به تازگی ، Duc Bo هنگام ارائه سری جدیدی از عکس ها ، شهروندان اینترنتی را خفه کرد. در طول این نمایش ، او یک بیکینی کوتاه کوتاه و دو تکه به رنگ آبی پوشید که پاهای باریک خود را نشان می داد.

ترنس دوک بو شبکه را با حالت سکسی در سطل آشغال

در یک برنامه آموزشی با خدمه Sailor Moon ، این مرد عضلانی بار دیگر با اصطلاحاتی مانند دیگران توجه دیگران را جلب کرد. با ادامه انتخاب سطل زباله به عنوان محلی برای ورود به سیستم و ساخت وسایل ، Tran Duc Bo درک آخرین مفهوم را برای بینندگان دشوار می کند.

ترنس دوک بو شبکه را با حالت سکسی درون سطل آشغال

ترنس دوک بو شبکه را با حالت سکسی در سطل زباله

بسیاری از افراد حدس می زنند كه شاید Duc Bo بخواهد محیط زیست را ارتقا بخشد و از همه می خواهد سطل آشغال خود را در سطل آشغال بیندازند. با این حال ، با نگاه به سبک 9X ، بسیاری از مردم احساس گرما می کنند زیرا بسیار احمقانه و توهین آمیز است.

ترنس دوک بو شبکه را با حالت سکسی در سطل زباله

بیشتر انتقاد از این پسر. با این حال ، دوک بو خجالت نمی کشد ، بلکه تصمیم می گیرد تعامل کند و با شوخ طبعی به اظهارنظرهایی که کنایه است ، پاسخ دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *