ترامپ کاخ سفید را ترک کرد ، هوندا ویژن به شدت افزایش یافت

ترامپ کاخ سفید را ترک کرد ، هوندا ویژن به شدت افزایش یافت

[ad_1]

نسخه جدید “غیرمعمول” SARS-CoV-2 در آلمان ظاهر شده است

مقامات بهداشتی باواریا (آلمان) اخیراً دریافتند که 73 بیمار و کارکنان بیمارستان Garmisch-Partenkirchen از نظر آزمایش SARS-CoV-2 که باعث Covid-19 می شود ، از جمله حداقل سه نفر ، آزمایش مثبت داشتند. نوع SARS-CoV-2.

اخبار داغ 24 ساعته در تاریخ 20 ژانویه: ترامپ کاخ سفید را ترک کرد ، هوندا ویژن قیمت ها را به شدت افزایش داد 1

تصویر

رئیس جمهور ترامپ رسما کاخ سفید را ترک کرد

رئیس جمهور دونالد ترامپ و بانوی اول ملانیا پس از یک مهمانی خداحافظی کوتاه در پایگاه عمومی اندروز واشنگتن را ترک کردند. زن و شوهر سوار هواپیما با 21 توپ اعزام شدند. ترامپ سوار نیروی هوایی یک شد و برای مار-لا-لاگو در پالم بیچ ، فلوریدا قرار گرفت و در آنجا با گروه کوچکی از دستیاران کاخ سفید بازنشسته خواهد شد.

اخبار داغ 24 ساعته در تاریخ 20 ژانویه: ترامپ کاخ سفید را ترک می کند ، هوندا ویژن قیمت ها را به شدت افزایش می دهد 2

رئیس جمهور ترامپ برای رسیدن به پایگاه هوایی اندروز سوار مارین یک شد.

ویتنام تل در مرحله مقدماتی جام جهانی ارزیابی منفی دریافت کرد

با توجه به تأثیر ترجمه Covid-19 ، AFC ممکن است فکر کند ویتنام را به عنوان میزبان مسابقات گروه G باقی مانده برای جام جهانی انتخاب کند. با این حال ، این گزینه فقط در شرایط اجباری قابل استفاده است و باید به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. طبق Siamsport تایلند ، AFC احتمالاً برنامه اولیه را که برای بازی تیم ها در خانه و خارج از خانه است ، حفظ خواهد کرد.

اخبار داغ 24 ساعته در تاریخ 20 ژانویه: ترامپ کاخ سفید را ترک می کند ، هوندا ویژن قیمت 3 را به شدت افزایش می دهد

ویتنام تل در مرحله مقدماتی جام جهانی ارزیابی منفی دریافت کرد

دلار کوونگ “کوه پول” را از دست داد.

در جلسه امروز ، QCG روند نزولی خود را ادامه داد ، اما به عنوان یک بازار نتوانست بهبود یابد. در پایان جلسه QCG با افت 5.44٪ (معادل 460 VND) به نقطه عطف 8000 VND / سهم ادامه داد. سهام Quoc Cuong Gia Lai در حالی که 14.6٪ ارزش خود را در هفته گذشته از دست داده بودند ، در حال سقوط شدید است.

ماشین نات کیم آنه مورد اصابت قرار گرفت

به تازگی ، Nhat Kim Anh طرفداران را هنگامی که در مورد تصادف غیر منتظره هنگام فیلمبرداری از یک پروژه نمایشی جدید به اشتراک می گذاشتند ، بسیار نگران کرد. شناخته شده است که در طول فیلمبرداری صحنه به Nhat Kim Anh نیاز داشت تا عجله کند تا بازیگر مرد را از محدوده ماشین خارج کند ، اما به طور تصادفی مسافتی که ماشین تا Nhat Kim Anh طی می کند کاملاً نزدیک بود ، بنابراین کشش بیشتر به نظر می رسید قوی طبیعی. خوشبختانه خواننده آسیب جدی ندیده و به تکمیل صحنه خود ادامه داده است.

اخبار داغ 24 ساعته در تاریخ 20 ژانویه: ترامپ کاخ سفید را ترک می کند ، هوندا ویژن قیمت ها را به شدت افزایش می دهد 4

روح فداکاری هنر نات کیم آنه تعارفات زیادی دریافت کرد

هوندا ویژن در شهر هوشی مین نزدیک به 40 میلیون VND هزینه دارد

هوندا ویتنام قیمت فروش هوندا ویژن 30 میلیون VND را برای نسخه های استاندارد ، ممتاز و ویژه به ترتیب 31.8 میلیون و 33 میلیون دونگ ارائه داده است. نسخه منفرد با چرخ های جلو 16 اینچی دارای قیمت پیشنهادی 34.5 میلیون VND است. در شهر هوشی مین ، برخی از نمایندگان قیمت بالاتری برای این مدل در مقایسه با قیمت پیشنهادی هوندا ویتنام دارند که بیش از 2.9-4.4 میلیون VND است.

اخبار داغ 24 ساعته 20 ژانویه: ترامپ کاخ سفید را ترک می کند ، هوندا ویژن قیمت 5 را به شدت افزایش می دهد

تصویر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *