تخفیف تویوتا ویوس تنها بیش از 450 میلیون است که نباید آن را از دست داد

تخفیف تویوتا ویوس تنها بیش از 450 میلیون است که نباید آن را از دست داد

[ad_1]

برنامه کمک هزینه ثبت نام برای تویوتا ویوس در ماه ژوئیه برگزار شد ، اما خودروساز ژاپنی تصمیم گرفت این زمان را تا اوت امسال تمدید کند و همه مشوق ها را به مشتریان بدهد. بر این اساس ، هنگام خرید نسخه Vios E و G ، مشتریان از 30 میلیون VND تخفیف مستقیم ، معادل حدود 50 درصد هزینه ثبت نام (بسته به نسخه ، از 47.8 تا 69.72 میلیون) دریافت می کنند.

تویوتا ویوس قیمت را به بیش از 450 میلیون کاهش داده است که نباید از دست داد

این یک حرکت برای شرکت خودروسازی است تا رقابت خود را با رقبای همان بخش حفظ کند. اگر مستقیماً به نمایندگی مراجعه کنید ، قیمت واقعی خط فعلی Vios حتی کمتر است. به عنوان مثال ، در برخی نمایشگاه ها در هانوی تخفیفی تا 57-60 میلیون VND برای نسخه Vios 1.5G ، همراه با هدیه بیمه فیزیکی 1 ساله و برچسب های شیشه ای ، مبلغی بالغ بر 11 میلیون دانگ.

تویوتا ویوس قیمت خود را به بیش از 450 میلیون کاهش داده است که نباید از دست داد

دو نسخه Vios E MT و E CVT دارای 45 میلیون دانگ تخفیف نقدی به همراه هدایای فوق می باشند. به خاطر داشته باشید که هدیه با پول نقد عوض نمی شود. با توجه به سهم عامل ، این سیاست فروش خود آنها است و از آنجا که تخفیف بسیار عمیق است ، بسیار بیشتر از تعداد اعلام شده توسط شرکت است ، بنابراین هدیه باید ثابت بماند.

با پایین آمدن به بازار جنوبی ، در هوشی مین ، کاهش قیمت بسیار عمیق است ، فقط کمتر از 10 میلیون VND در هر نسخه در مقایسه با هانوی. این امر خیلی تعجب آور نیست زیرا هزینه ثبت نام در اینجا کمتر از پایتخت است. بنابراین ، پس از ارتقاء ، قیمت فروش در نمایندگی Vios E MT تنها 518 میلیون ، Vios E CVT 577 میلیون و Vios 1.5G حدود 623 میلیون (هانوی 523 میلیون – به ترتیب 582 میلیون و 627 میلیون) است. …

قیمت تویوتا ویوس به بیش از 450 میلیون کاهش یافته است که نباید آن را از دست داد

ورود به ماه آگوست ، سومین ماه متوالی است تویوتا ویوس در بازار بسیار کاهش یافته است. شاید زمان آن فرا رسیده است که دائماً از قرار دادن زیرپوش های جدید خودداری کنید ، زیرا فروشندگان به سختی می توانند ضررهای بزرگتری را بپذیرند. همه آنها امیدوارند با موفقیت خریداران را تحریک کنند ، اما در شرایط همه گیر شدید ، ماه گو فرا رسید و تقاضا تقریباً تغییر نکرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *