تحولات جدید در حمله “نفرین مقدس” به Duong Min Tuen

تحولات جدید در حمله “نفرین مقدس” به Duong Min Tuen

[ad_1]

صبح روز 7 ژانویه ، پلیس استان Hai Duong دو مظنون را که در تیراندازی به اتومبیل Duong Min Tuen دست داشتند تأیید کرد. بر این اساس ، سوژه اول ، La Van Lin ، 22 ساله ، از دهکده 6 ، شهرداری Ba Trai ، منطقه Ba Vi ، هانوی ، دستگیر شد. لین به عنوان راننده موتورسیکلت حمل شده از عقب ، در حالی که اسلحه در دست داشت و به سمت اتومبیل Duong Min Tuen شلیک می کرد ، شناسایی شد.

پیگرد حمله Duong Min Tuyen 1 در یک حمله

دوونگ مین توئون عکس: اینترنت

طبق آژانس تحقیق Duong Min Tuen ، این دو مظنون پس از مشاجره در شبکه های اجتماعی قبلاً درگیری داشته اند. به طور خاص ، در 4 ژانویه 2021 ، راننده یک ماشین سیاه و سفید Wave بدون آی سی از هانوی به شهر Thanh Mien ، منطقه Thanh Mien ، استان Hai Duong با Ho Van Khoa ، 29 ساله ، ساکن روستای Phu Thai ، Komuna Mai Dinh ملاقات کرد ، محله Soc Son ، هانوی.

سپس این دو نفر به منطقه اتومبیل BKS 99A-286.58 در Duong Minh Tuyen رفتند که در نزدیکی کارائوکه Tuan Anh پارک شده بود. خوآ با استفاده از تپانچه گلوله های رنگی کلزا را شلیک می کند تا 3 بار جلوی ماشین Tuen شلیک کند و آن دو به هانوی فرار می کنند.

پیگرد قانونی حمله Yang Min Tuen 2 در یک حمله

تم La Van Linh. عکس: اینترنت

تعیین پرونده از منافع عمومی خاص برخوردار است به گفته جوانان ، بعد از ظهر 7 ژانویه ، سرویس تحقیقات پلیس منطقه Than Mien تصمیم به تعقیب قضایی صادر كرد و تصمیم به بازداشت La Van Lin گرفت.

علاوه بر این ، رئیس پلیس استان بر روی هدایت نخبه ترین نیروها برای سریعترین تحقیقات ، روشن سازی و دستگیری عامل متمرکز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *