بیل گیتس توسط کارمندان فاش شد: داشتن رابطه هنوز یک رئیس سخت است

بیل گیتس توسط کارمندان فاش شد: داشتن رابطه هنوز یک رئیس سخت است

[ad_1]

این واقعیت که بیل گیتس یک رئیس مشتاق است ، اخیراً توسط دوست قدیمی اش پل آلن برای اینسایدر مشخص شد. با این حال سخنگوی میلیاردر این موضوع را تکذیب کرد.

از زمان اعلام طلاق و ملیندا در ماه مه ، بنیانگذار مایکروسافت تحت بررسی دقیق قرار گرفته است. اطلاعات مربوط به ماجرای بیل گیتس از آن زمان تاکنون ظاهر شده است.

مدیر اجرایی سابق مایکروسافت که نامش فاش نشده نیز به اینسایدر گفت “ملاقات با بیل فقط فرصتی برای تماس با من بود ، بنابراین سعی کردم از او دوری کنم.”

یک منبع دیگر نشان داد که رمز عبارات میلیاردر آمریکایی این است “این احمقانه ترین ایده ای است که من تاکنون شنیده ام.”. این مرد گفت رئیس مایکروسافت به دلیل سرزنش کارمندان مشهور است.

بیل گیتس توسط کارمندان فاش شد: داشتن رابطه هنوز یک رئیس سخت است
چهار کارمند مایکروسافت چهره واقعی بیل گیتس را فاش کردند. عکس: Dailymail
بیل گیتس توسط کارمندان فاش شد: داشتن رابطه هنوز یک رئیس سخت است
بیل گیتس (سمت چپ) در یک کنفرانس سالانه در ناپل ، فلوریدا در سال 1988 با گرولد کاپلان و میچل کاپور عکس می گیرد. عکس: گتی

این روزنامه ادعا می كند كه گیتس با حفظ پلاك های كارمندان خود به جستجو می پرداخت. با این حال ، برخی از کارمندان مایکروسافت که با اینسایدر صحبت کردند از رئیس خود دفاع کردند. آنها می گویند او “همه را به طور مساوی فریاد می زند“اما انکار نمی شود که او یک انسان صادق است. با این حال ، سبک مدیریت او باعث نارضایتی برخی از کارمندان می شود.

“او بلد نیست شوخی کند یا با مردم ارتباط برقرار کند.”مدیر عامل سابق دیگر گفت “اگر او موهای شما را دوست دارد ، سعی نمی کند آن را بگیرد. او فقط خیلی دوستش دارد.”

یک کارمند فعلی مایکروسافت به روزنامه گفت: “وقتی صحبت از تعاملات اجتماعی می شود ، او فقط آدم دست و پا چلفتی است.”

بیل گیتس توسط کارمندان فاش شد: این ماجرا هنوز یک رئیس ظالمانه است 3
یک سری رسوایی های بیل گیتس بعد از طلاق او ظاهر شد. عکس: اینترنت

ماریا كلاو ، عضو سابق هیئت مدیره مایکروسافت از سال 2009 تا 2015 ، گفت “شخصی مانند بیل گیتس فکر می کند که قوانین رفتاری معمول در مورد او اعمال نمی شود.” و او را به عدم قبول پیشنهادات برای بهبود تنوع متهم کرد. به گفته كلاوه گیتس ، او طوری رفتار كرد كه گویی “او باهوش ترین مرد اتاق است” و این تنوع چیزی نیست که او می خواهد بشنود. وی گفت که وقتی مدیران زن ابتکارات متنوعی را ارائه می دهند ، گیتس اغلب می گوید ، “آیا شما سعی در تخریب شرکت دارید؟”

با ادعاهای Claw ، سخنگوی بیل گیتس چنین گفت “کاملاً غیر واقعی”.

بیل گیتس توسط کارمندان فاش شد: این ماجرا هنوز یک رئیس بیرحمانه است 4
بیل گیتس و همسر سابقش ملیندا. عکس: گتی

این مقاله همچنین اضافه می کند که بیل گیتس یک بار در یک رویداد مایکروسافت در سال 1988 با یک زن رابطه جنسی برقرار کرده است. شاهد فاش کرد که در ساعت 5 صبح ، هنگامی که وارد اتاق شد ، میلیاردر آمریکایی را دید و زن در آغوش گرفته است. این اتفاق کمی قبل از ازدواج با خانم ملیندا رخ داده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *