بیش از 11 سال ، مجرمین تحت تعقیب از طریق برنامه Who is a milioner in ویتنام توسط پلیس دستگیر شدند

بیش از 11 سال ، مجرمین تحت تعقیب از طریق برنامه Who is a milioner in ویتنام توسط پلیس دستگیر شدند

[ad_1]

Who’s A Millionaire طولانی ترین برنامه در ویتنام است که حداکثر 15 سال طول بکشد. این نمایش از نظر جوایز ، قوانین بازی دائماً در حال تغییر است ، بنابراین برای بینندگان تلویزیون بسیار جذاب است. شرکت کنندگان همچنین از بازیگران ، خوانندگان ، تاجران ، فریلنسرها و … مجرمان متفاوت هستند.

یک داستان اخیر که پس از اولین پخش دیجیتالی برنامه “چه کسی میلیونر است” به اشتراک گذاشته شد ، نسخه جدیدی از سال 2021 باعث شد “نیمی از گریه و نیمی از خنده”. به ویژه ، در یک لحظه تصادفی ، پیشاهنگان C16 در سال 2007 چه کسی میلیونر بود و سرنخ خاصی پیدا کردند. قهرمان اصلی Le Thi Co در این برنامه 10 میلیون VND برنده شد ، دقیقاً مانند مجرم تحت تعقیب لو Thi Hong که سالها پیش از دست داد.

بیش از 11 سال ، مجرمان تحت تعقیب توسط پلیس چه کسی میلیونر است در ویتنام 1 توسط پلیس گرفتار شدند

MC لای ون سام از برنامه Who is a Millionaire

وزارت امنیت عمومی با توانایی های حرفه ای و شهود حرفه ای با برگزارکنندگان برنامه “چه کسی میلیونر است” تماس گرفت و کلیه ضبط های حضور Le Thi Co توسط VTV3 تسهیل شد. آژانس تحقیق در واقع ، کو و هونگ … یک شخص هستند.

طبق سوابق ، شرکت کننده در این برنامه Le Thi Co است ، متولد 28 مه 1968 ، با یک آدرس دائمی در منطقه 6 ، شهر Gia Ray ، منطقه Xuan Loc ، استان دونگ نای ، سطح تحصیلات 12/12. کو در بیانیه خود از مصاحبه در مورد سرگرمی های خود مانند آشپزی و شمردن پول نوشت. با این حال ، به محض حضور در نمایش “چه کسی میلیونر است” ، شرکت از Xuan Loc ناپدید شد.

به دنبال شواهد ارائه شده توسط این برنامه ، پلیس با دستگیری لو تی هونگ ، وارد مسافرخانه ای در منطقه 9 ، شهر هوشی مین شد. هونگ در مقر پلیس بخش ، کل تغییر نام خانوادگی خود و همچنین سفر برای پنهان شدن را پذیرفت. هونگ در پاسخ به این س whyال که چرا او را می خواستند و جرات حضور در تلویزیون را داشت ، “بی گناه” بود: “من فکر می کنم سالها بعد پلیس من را فراموش کرد. و با این حال … من هنوز گرفتار شدم. “

پس از 11 سال ، مجرمین تحت تعقیب از طریق برنامه Who is a میلیونر در ویتنام 2 توسط پلیس دستگیر شدند

لو تی هونگ پس از دستگیری عکس: cand.com.vn

این اطلاعات با داستان “جنایتکارانی که پول را در تلویزیون دوست دارند” بسیاری از افرادی را که “نیمه گریه و نیمه خندیدن” هستند نیز متعجب کرد. بسیاری از نظرات هنوز باید قدردانی خود را بیان کنند: “این زن 11 سال در پنهان کاری مهارت دارد. ناگهان “چه کسی میلیونر است” بیرون می آید تا پلیس بتواند ببیند “،” درست است که پدربزرگ من در این خاک است “…

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *